Pencere panjur fiyatları 2021 2022

Panjur Takmanın Maliyeti Ne Kadardır?

Şehrinizdeki maliyetleri keşfedin Tahminleri Şimdi Alın 3 kolay adımda işinizi halledin1Howmuch.net, bölgenizdeki en yüksek puanlı müteahhitleri bulur 2 Müteahhitler size ücretsiz özelleştirilmiş tahminler verir3Tahminleri karşılaştırın ve ihtiyaçlarınıza en uygun yükleniciyi işe alın

Panjur Maliyetleri

      Panjur Maliyetleri

Pencere panjurlarının takılması, bir dizi değişken maliyete sahip olacaktır. Öncelikle, 10 $ veya daha düşük maliyetli basit bir inçlik panjurlar ve set başına 80-100 $’a kadar mal olabilen özel suni ahşap jaluziler de dahil olmak üzere, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi farklı panjur stili vardır . Pencere panjur fiyatları 2021 2022 

Malzemeler, bir panjur kurulumunun açık ara en büyük masrafıdır. Ortalama bir tamirci, panjur takmak için pencere başına 10-20 dolar ücret alıyor ve işçilik maliyetleri minimum düzeyde . Hatta birçok profesyonel ekip sizin için ölçüm yapacak ve gerekli tüm donanım ve araçları sağlayacaktır.

Pencere panjurları : İşçilik ve malzemeler dahil 27 inçlik sekiz standart pencere.

KalemPencere Başına Maliyet
çıta panjur$11-$215
Stor perdeler$8-$140
Akülü Panjur12-135 dolar
Dikey Jaluziler50-115 dolar
Malzemeler için Toplam Maliyet$64-$1.720
Sekiz pencere için işçilik maliyetleri80-160 dolar
Panjur Toplam Maliyeti144-1.880 dolar

Diğer hususlar ve maliyetler

  • Panjurlar için mevcut malzemeler, onlar için ödediğiniz parayı etkileyecektir. Örneğin, alüminyum jaluziler gerçekten ucuzken, özel ahşap jaluziler binlerce dolara mal olabilir.
  • Motorlu panjurlar premium bir maliyetle mevcuttur. Bu, tüm pencerelerde her biri 30 ila 80 dolar arasında değişen ayrı motorlar gerektirecektir .
  • Çok sayıda pencereye panjur takıyorsanız, toplu olarak satın almayı sorun. Bazı mağazalar ve montajcılar, büyük alımlarda indirimler sunacaktır. Ayrıca tam ev kurulumu için indirim sağlayabilirler.

kendin yap düşünceleri

  • Doğru araçlarla temel panjurları kendi başınıza kurabilirsiniz. Elinizde bir ölçüm bandı, seviye, tornavida ve uçları olan bir matkap olduğundan emin olun.
  • Alışılmadık şekilli pencereleriniz varsa, profesyonel kurulum en iyi seçim olabilir. Örnekler arasında kemerler, yarım daire pencereler ve diğer benzersiz tasarımlar sayılabilir.
  • İşi kendiniz yaparsanız, daha güzel panjurlara biraz daha fazla harcayabilirsiniz. Tasarruflarınızla özel panjurlara veya daha güzel bir kaplama malzemesine geçmeyi düşünün.
ÖNCÜ FİRMAModelFiyatı
PİMAPENELEKTRIKLİ PANJUR160 – 200 TL (m2 fiyatı)
WİNSA PVCELEKTRIKLİ PANJUR135  – 250 TL (m2 fiyatı)
ADOPEN PVCELEKTRIKLİ PANJUR160– 200 TL (m2 fiyatı)
AKAPEN PVC SİSTEMLERİELEKTRIKLİ PANJUR160 – 200 TL (m2 fiyatı)