Partnerinizin horlaması sizi çıldırtıyor mu? Bunu komodininize koyun!

horlama nedir , horlama uygulaması , gece horlama sebepleri , aşırı horlama sebepleri , horlama takip uygulaması , horlamanın sebebi nedir , kadınlarda horlama sebepleri , çok horlamanın nedenleri , aşırı horlama nedenleri, , uyurken horlama neden olur , gece horlama neden olur,

Çoğumuz horlayan birinin yanında uyumak zorunda olmanın hayal kırıklığını bileceğiz. Uykuya daldıkları anda kakofoni başlar ve onları uyandırmanız, kulak tıkacı takmanız veya bununla ilgilenmeniz gerekir. Gerçekten iyi bir gece uykusunu bozabilir ve ruh halinize de iyi gelmez!

horlama nedir , horlama uygulaması

Ama umutsuzluğa kapılma! Asda çözümü buldu.

Bitki
Horlamayla ilgili tüm sorunlarınızı çözmek için Asda bir ev bitkisi satmaya başladı. Doğru, bahsettiğimiz mükemmel çözüm bir bitkidir. Ve herhangi bir bitki değil, ananas bitkisi. Bu bitkilerin ‘horlamayı azaltan özelliklere’ sahip olduğu söyleniyor. Ananas bitkileri oksijen ürettikleri için çevrelerindeki hava kalitesini iyileştirmeye yardımcı olurlar. Daha iyi hava kalitesi, daha iyi ve daha sessiz uyumanıza yardımcı olacaktır, bu nedenle bu bitkilerden birini yatak odasına yerleştirmek büyük bir fark yaratabilir!

Ananas
Bitkiler Hollanda’da yetiştirilir ve tepesinde küçük ananasın gelişmesi 21 ila 24 ay sürer. Ne yazık ki, bu ananaslar yenmez, bu yüzden tamamen dekorasyon amaçlıdırlar. Ama onları Asda’dan alırsanız, şirin bir ananas benzeri vazoda gelirler! Ocak ayına kadar kullanılabilirler, bu yüzden horlayan partnerinize mükemmel Noel hediyesini yapabilirler. Süslü uyku tedavisine gerek yok!

Bu makaleyi daha sonrası için kaydetmek ister misiniz? Pinterest’e sabitleyin!

Kaynak: Ülke Yaşayan İngiltere

Bir cevap yazın