Oppo A15 Hazır Duvar Kağıtlarını İndirin

Tıpkı diğer Oppo cihazları gibi, bu cihaz da önceden yüklenmiş bir dizi duvar kağıdıyla birlikte gelir. Oppo A15 Hazır Duvar Kağıtlarını aşağıdaki bağlantıdan buradan indirebilirsiniz.

Şu anda aşağıdaki bağlantı üzerinden sıkıştırılmış bir zip dosyasında indirebileceğiniz toplam 4 stok duvar kağıdı bulunmaktadır. Tüm duvar kağıtları 1080 × 2340 piksel çözünürlüktedir ve 18: 9 en boy oranınıza veya ekran üstü cihazlarınıza mükemmel şekilde sığabilir. Bu arada, bir AMOLED görüntüleme cihazı kullanıyorsanız, bu duvar kağıtları daha da iyi görünecektir. Ancak duvar kağıtları indirme bölümüne gitmeden önce, aşağıdaki cihaz genel görünümüne bir göz atalım.

Oppo A15

Stok Duvar Kağıtlarını İndirin

Sağlanan tüm Oppo A15 stok duvar kağıtları canlı ve oldukça minimaldir. Renkli minimal tasarımıyla birinin gözünü kolayca çekebilecek yeni stok duvar kağıtlarından bazılarını arıyorsanız, bu duvar kağıtlarını bir kez denemelisiniz. Belirtildiği gibi, tüm duvar kağıtları ilk başta cihazınıza indirip çıkardığınız bir zip dosyasında paketlenmiştir.

Buradan İndirin

Duvar kağıdı zip dosyasını yalnızca yukarıdaki bağlantıdan indirmeniz ve cihazınıza çıkarmanız gerekecektir. Tamamlandığında, Dosya Yöneticisi’ne veya Galeri uygulamasına gidin ve ardından duvar kağıtlarını arayın. Tercih ettiğiniz duvar kağıdını seçin ve bunu kilit ekranı veya ana ekran olarak ayarlayın.

Alternatif olarak, şuraya gidebilirsiniz: ‘Duvar kağıtları’ Telefonunuzda (ana ekran) bölümüne gidin ve duvar kağıdını buna göre ayarlayın. İşte bu çocuklar.

Ayrıca Galeri veya Dosya Yöneticisi uygulaması veya Duvar Kağıtları bölümü aracılığıyla resimleri arayabilir ve tercih ettiğiniz resimleri kolayca ana ekran veya kilit ekranı olarak ayarlayabilirsiniz.