Noel Tatlı Pancar Salatası (veya Pişmiş Pancar)

Tatlı Pancar (veya Pişmiş Pancar) Noel Salatası Tarifi

Pişmiş pancar veya pancar salataları, renk dolu oldukları ve bu tarihler için hazırlanan yemeklerden oluşan iyi bir menüden sonra tatlı olarak süper lezzetli oldukları için Noel veya Yılbaşı veya Yeni Yıl’da servis yapmak için mükemmeldir. Bu yüzden Ücretsiz Tariflerde size bu sefer nasıl tarif yapılacağını öğreteceğiz Noel tatlı pancar salatası portakal, ananas, salatalık, havuç ve tabii ki elma ile bu önemli tarihlerde olmazsa olmaz bir meyve.

6 kişi
15 dk.
Tatlı
Düşük zorluk

Noel tatlı pancar salatası (veya pişmiş pancar) yapmak için malzemeler:

Noel Tatlı Pancar Salatası (veya Pişmiş Pancar) Nasıl Yapılır:

1

Tüm malzemeleri topluyoruz Bu Noel Pancarı ve Portakal Salatası için. Çiğ aldıysanız ve pişmiş pancarı nasıl hazırlayacağınızı bilmiyorsanız, kabuğuyla kaynatmak için su ile bir tencereye koymanızı ve her şeyi patates gibi 20-25 dakika pürüzsüz hale getirmenizi tavsiye ederiz. Ve ısındığında, cildi elleriyle veya patates soyucu ile çıkarırlar. Daha sonra tamamen soğumasını sağlarlar ve istediğiniz boyutta küpler halinde kesebilirsiniz.

Tatlı Pancar (veya Pişmiş Pancar) Noel Salatası Tarifi - Adım 1

2

Büyük bir kasede veya salata kasesinde pişmiş pancarı, kabuklu veya derisiz kesilebilen elma küpleri ile karıştırıyoruz ve hem kırmızı hem de yeşil veya ikisinin karışımı olabilir.

4

Şimdi salatalığı ve ananası küpler halinde koyacağız. Aslında bu Noel arifesi salatasına guava eklemek daha geleneksel, ancak salatalık ve tropikal ananas ile ferahlatıcı bir dokunuş eklemek uygun görünüyordu. Bu yeşil ve pancar kırmızısı ile Noel renklerinin daha fazla kontrastı eklemek için salatalığın üzerine kabuğunu sürmeyi tercih ederim.

Hile: Yeni Yılda pancar salatası da tatlı olarak çok iyi gider.

7

İçin salata sosu yapmak, Başka bir kapta sirkeyi limon suyu, şeker ve portakal kabuğu rendesi ile karıştırıyoruz. İkincisi, ona çok özel bir narenciye dokunuşu verecek ve şeker, sirke ve limonla birlikte ona çok lezzetli bir acı-tatlı dokunuş verecektir.

8

Şeker iyice çözüldükten sonra salata suyunu pancar ve ananas ile Noel salatasının üzerine döküyoruz ve meyvelerle mükemmel bir şekilde bütünleşiyoruz.

9

Buna hizmet edebiliriz Noel tatlı pancar salatası oda sıcaklığında veya soğukta, hangisini tercih ederseniz edin. Servis yaparken, çıtır bir dokunuş vermek için tercih ettiğimiz bir avuç kuruyemişi üstüne döküyoruz. Ve kremalı olmasını tercih edersek, biraz ekşi krema veya Yunan yoğurdu ve yoğunlaştırılmış süt ekleyebiliriz ve bu tarihlerde tatlı olarak tadını çıkarmak için mükemmel bir süper kremalı Noel elma salatası elde ederiz.

Tatlı Pancar (veya Pişmiş Pancar) Noel Salatası Tarifi - Adım 9

Tarifini beğendiyseniz Noel Tatlı Pancar Salatası (veya Pişmiş Pancar)Salata Tarifleri kategorimize meyveli girmenizi öneririz. Ayrıca en iyi Meksika tariflerinden bir seçkiyi de ziyaret edebilirsiniz.