NCK Dongle Kurulum Dosyası Resmi Güncellemesi (Tüm Modül)

NCK Dongle Kurulum Dosyası, Windows işletim sistemi üzerinde çalışan Android cihazlar için kullanışlı yardımcı program araçlarından biridir. Temel olarak, kullanıcıların FRP / Google Hesap Kilidi’ni kaldırmasına, SIM’in kilidini açmasına, stok üretici yazılımı yüklemesine, veri yedeklemesine, cihazı geri yüklemesine, IMEI’yi değiştirmesine ve daha pek çok şeye izin verir. Araç, Android yonga setine dayalı bazı kullanışlı modüller de sunan tüm Android cihaz modellerinde sorunsuz bir şekilde çalışır. Bu nedenle, Android kullanıcılarından biriyseniz ve cihazınızdaki dosyaları flaş etmek için bir araç arıyorsanız, NCK Dongle Kurulum Dosyası Resmi Güncellemesini (Tüm Modül) indirebilirsiniz.

Kutu modülü, Samsung ve Blackberry dışında Motorola, ZTE, Alcatel, Lanix, Blu, M4 gibi diğer bazı Android cihaz markaları için de uzmanlaşmıştır. Kullanıcılar, cihazdan Google Hesabı Kilidini atlamak için doğrudan sürümler oluşturabilir, USB kablosu aracılığıyla kodları okuyabilir, sürüm kodlarını hesaplayabilir vb. Qualcomm, MediaTek, Spreadtrum, vb. Gibi çoğu yonga seti cihazında ve ADB yöntemi ile flash stok üretici yazılımı üzerinde çalışır.

NCK Dongle Kurulum Dosyası Resmi Güncellemesi (Tüm Modül) | İndir

NCK Dongle Kurulum Dosyasının Özellikleri

 • Tam özellikli seçeneklerle basit ve kullanımı kolay arayüz
 • FRP veya Google Hesap Kilidini Kaldır
 • Doğrudan cep telefonlarının kilidini açın
 • Flash Stok ROM’u
 • Cihazı PC veya Kod kullanarak geri yükleyin
 • Veri yedekleme
 • Desen veya Ekran Kilidini Kaldır
 • IMEI Numarasını Değiştirin veya Yeniden Kullanın
 • NVR ile Sinyali Kurtar
 • Virüs, Kötü Amaçlı Yazılım vb. Silin
 • NCK Box aracını bir yıl boyunca otomatik olarak etkinleştirir
 • Sunucu üzerinden Micromax, Alcatel, HTC, VeryKool, MessagePhone, Gtran, Spice, Chibo cihazlarının sınırsız hesaplanması

İndirme: {link

NCKDongle_MainModule_v19.2_Setup.rar

NCK DONGLE MTK MODÜLÜ ÇATLAK V_5.1316.1.0.rar

NCK Dongle Kurulum Dosyasını Yükleme Adımları

 • Öncelikle, ana modül kurulum dosyasını PC’nizdeki yukarıdaki bağlantıdan indirin ve bir klasöre çıkartın.
 • Ardından, .exe dosyasına çift tıklayarak aracı kurun.
 • NCK Kurulum Dosyasına tıklayın> Telefonunuzu bir USB kablosuyla PC’ye bağlayın.
 • Aracı kullanmaya başlayın.

Ana kurulum dosyasında her işlemci için 4 modül olduğundan, belirli cihaz işlemcinize bağlı olan belirli modülü çalıştırmanız gerekir. Bu, Qualcomm yonga setiyle çalışan bir Android cihazınız varsa, NCK Dongle Qualcomm Modülünü çalıştırmanız gerekeceği anlamına gelir. MediaTek cihazınız varsa NCK Dongle MTK Modülünü çalıştırın.

NCK Dongle MTK Aracı Kurulumu

Bu MTK modülü belli ki MediaTek yonga seti özellikli cihazlarla çalışıyor. Bu modül, kullanıcıların bellenim yanıp sönmesi, doğrudan kilit açma, sürüm kodlarını okuma, FRP’yi atlama, desen ekran kilidini kaldırma, aygıt yazılımı okuma / yazma vb. Gibi tüm yararlı görevleri gerçekleştirmelerine olanak tanır. Mt6575, mt6572 gibi hemen hemen her nesil MTK yonga setlerinde çalışır. , mt6580, mt6735 ve daha fazlası.

Ayrıca Oku: Yükleyicili NCK Dongle AndroidMTK 2.5.6.2’yi İndirin – Son 2020

NCK Dongle Qualcomm Aracı Kurulumu

Bu Qualcomm modülü, ZTE, Alcatel, Lanix, Motorola ve daha fazlası gibi Qualcomm yonga setiyle çalışan cihazlarla çalışır. Flash okuma / yazma, doğrudan sürüm, FRP’yi kaldırma ve daha fazlasını sunar. Kullanıcılar, bu aracı kullanırken bu görevlerin çoğunu gerçekleştirmek için EDL kablosuna ihtiyaç duyacaktır.

NCK Dongle SPD Aracı Kurulumu

Bu SPD modülü, Alcatel, HISENSE, ZTE ve daha fazlası gibi tüm Spreadtrum işlemci özellikli cihazların doğrudan yayın hizmeti ve kod okumasına izin verir. Ek olarak, kullanıcılar Flash dosyalarını okuma / yazma, FRP kilidini kaldırma, veri yedekleme vb. Gibi bazı yararlı görevleri de gerçekleştirebilirler. Spreadtrum aygıtınızı doğru şekilde algılamak için Spreadtrum sürücülerinin bilgisayara yüklendiğinden emin olun.

NCK Dongle Crack Aracı Kurulumu

Şimdi NCK Dongle Crack sürümünden bahsedersek, her tür Android akıllı telefon veya tablet cihaz markasıyla çalışabilir. Ancak bu araçtan yararlanabilmek için cihazınız MTK işlemcisi tarafından desteklenmelidir. Bu, bu çatlatma aracının MediaTek dışında diğer işlemci çalıştıran cihazlarda çalışmayacağı anlamına gelir.

İşte bu çocuklar. Bu makaleyi yararlı bulduğunuzu umuyoruz. Herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin.