NBA 2K21: Best Shooting and Playmaking Badges

NBA 2K21’deki en iyi MyTeam Evolution kart kombinasyonları

NBA 2K21’deki 2020-2021 sezon kartları, Evolution adlı oyunda özel yeteneklere sahiptir. Bu, bazı oyuncuların NBA 2K21’de oyun oynarken bir destek alacağı anlamına gelir. Güçlendirme ve yetenekler gerçek hayattaki takım arkadaşlarından etkilenir. Buna katkıda bulunacak birçok harika kombinasyon olduğu için, en iyi kombinasyonları bulmak oldukça zordur.

NBA 2K21’deki en iyi MyTeam Evolution kart kombinasyonları

NBA 2K21 soyunma kodları

Ancak, bu nedenle, bugün size NBA 2K21’deki en iyi MyTeam Evolution kart kombinasyonlarında rehberlik edecek bu makaleyi hazırlıyoruz. Aşağıda, sizi en iyi kombinasyonları ve her bir kombinasyonu listeye eklemek için neyin yaptığının kısa bir tanımını ele alacağız. Bu yüzden daha fazla uzatmadan, doğrudan NBA 2K21’deki en iyi MyTeam Evolution kart kombinasyonlarına atlayacağız.

1. LeBron James ve Los Angeles Lakers’tan Anthony Davis

LeBron James, NBA 2K21’deki en iyi SF’yi oluşturuyor. 83 PLY, 81 ATH, 80 DEF ile ilgi çekici bir istatistik rekoru var. Los Angeles Lakers’tan Anthony Davis oyundaki en iyi PF’lerden biri ve her iki kartı da MyTeam’de 90 GEN puan alıyor. Bu, 90 GEN veya daha iyi yedi temel karttan ikisi oldukları anlamına gelir. James, ribaund ve turnikelerde oldukça iyi olan Davis ile birlikte her yönden bir canavar olarak hareket edeceğinden, bu evrim kartı size başarı getirecek.

2. Clippers’tan Kawhi Leonard ve Paul George

SF Kawhi Leonard, NBA 2K21’de bir temel oyuncuda bulabileceğiniz en iyi savunma özelliklerinden biri olarak hareket eden 84 DEF’li 90 GEN’e sahiptir. SG Paul George, Clipper için oldukça iyi bir nişancı olan 88 OVR’ye sahip. İkisinin birlikte oynamasıyla, savunma oldukça güçlü bir şekilde bağlanacak ve George, bir oyunda elde edeceğiniz her olası fırsatı değerlendirecek.

3. James Harden ve Russell Westbrook, Rockets

Bu listedeki diğer komboların ve oyuncuların aksine, James Harden ve Russell Westbrook ikisi de oldukça farklı. Bu iki oyuncu, bazı zamanlarda pek iyi bir forma girmiyor. Bu olduğunda, ikisi de sinir bozucu ve tüm oyun çökecek. Ancak yine de büyük yeteneklere sahiptirler ve doğru kullanılırsa rakibiniz için tehdit oluşturacaktır. James Harden’de 82 INS, 82 OUT ve 85 Athleticism var, bu da şut ve atakta harika. Öte yandan Westbrook, James’in saldırılar oluşturmasına ve fırsatlar yaratmasına yardımcı olacak harika oyun kurma becerilerine (85 PLY) sahiptir.

4. Stephen Curry ve Klay Thompson of Warriors

PG Stephon Curry ve SG Klay Thompson’ın Warriors’da birlikte oynayan bir kimyası var. Gerçek takımda harika bir kombinasyon ve birlikte Golden State’te üç şampiyonluğu içeren takımla çok başarılı oldular. Curry, çekici bir oyun kurma statüsünün (88 PLY) yanı sıra harika bir Dış Çekim yeteneğine (88 OUT) sahiptir. Thompson, 84 DEF ile güçlü bir defans oyuncusu olarak oynuyor. Curry birlikte, oyunu geliştirebilir ve bir oyunda birçok fırsat yaratabilir ve Thompson, Curry’den pasları mükemmel şekilde bitirebilir.

5. Ağlardan Kevin Durant ve Kyrie Irving

90 GEN ile SF Kevin Durant ve 87 GEN ile PG Kyrie Irving bu listedeki son kombinasyonu oluşturuyor. İki kez NBA şampiyonu olan Kevin Durant, oldukça iyi savunma istatistiklerine (74 DEF) sahip gerçekten yetenekli bir nişancı (79 INS ve 83 OUT). Öte yandan, Kyrie Irving 86 PLY yeteneğine sahip harika bir Oyun Kurucu ve oyunlarda Kevin için oldukça iyi şanslar yaratabilir.

Bununla, NBA 2K21’deki en iyi MyTeam Evolution kartları hakkındaki rehberimizi tamamlıyoruz. Elinizi yukarıda listelenen 5 kombinasyondan herhangi birine sokmayı başarırsanız, o zaman oyunda kendinizi şanslı sayın. Bununla birlikte, yukarıdaki makaleyi okumanın sizi biraz bilgi ile donattığını umuyoruz. Bununla ilgili başka sorularınız varsa lütfen aşağıya yorum yaparak bize bildirin.

Ayrıca, sorularınız varsa veya yardım istiyorsanız, iPhone İpuçları ve Püf Noktalarımıza, PC ipuçları ve püf noktalarına ve Android İpuçları ve Püf Noktalarına göz atın. Teşekkür ederim!