Download Google Camera for Moto G9 and G9 Plus (GCam APK)

Moto G9 ve G9 Plus için Google Kamera’yı indirin (GCam APK)

Lenovo’nun sahip olduğu Motorola markası, bütçesi ve orta bütçeli akıllı telefonlarıyla tanınır. Motorola akıllı telefonlar aktif veya sık yazılım güncelleme desteği sunmasa da, insanlar Motorola cihazlarını estetiği, Stok Android kullanıcı arayüzü, daha iyi pil ömrü, daha iyi günlük performans ve kamera kalitesi nedeniyle seviyor. Bununla birlikte, cihazınızda birden fazla moda sahip birden fazla kamera varsa, her zaman çarpıcı görüntüler sunacağı anlamına gelmez. Siz de aynı şeyi hissediyorsanız, artık Moto G9 ve G9 Plus için Google Kamera’yı (GCam APK) aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Cihazınızın tek bir kamera veya birden fazla kamera ile inanılmaz ayrıntılı görüntüler ve videolar sunup sunmayacağını söylemek oldukça zor. Bu durumda, diğer bazı üçüncü taraf kamera uygulamalarını arayan kişiler. Çünkü piyasadaki diğer orta sınıf ve amiral gemisi akıllı telefonlardan daha iyi performans gösteren tek arka ve selfie kamerasına sahip Google Pixel ve iPhone cihazlarını zaten gördük. Bu nedenle, çoğunlukla kamera merceğine, sensöre, görüntü işleme seviyesi için donanım kapasitesine ve kamera uygulaması için AI algoritmasına bağlıdır.

Moto G9, 48MP (geniş, f / 1.7) + 2MP (makro, f / 2.4) + 2MP (derinlik, f / 2.4) lense sahip üçlü arka kameralarla birlikte gelir ve ön tarafta 8MP selfie kamerası bulunur. Moto G9 Plus modeli, 8MP (ultra geniş) + 2MP derinlik + 2MP makro lens içeren 64MP dörtlü arka kameralarla birlikte gelir. Önde 16 MP’lik bir selfie atıcı olması bekleniyor. Bununla birlikte, bazı kullanıcılar bir şekilde o düzeyde detaylandırma veya düşük ışıklı görüntüler elde edemediklerini hissedebilir. Burada Google Kamera herhangi bir şikayet olmaksızın öne çıkıyor.

Moto G9 ve G9 Plus için Google Kamera'yı indirin (GCam APK)

Moto G9 ve G9 Plus için Google Kamera 7.4

Google Camera 7.4, Pixel 4 serisi cihazların en kararlı ve en son taşınan GCam uygulamasıdır. Herhangi bir sorun olmadan tüm Android 10 veya üzeri çalışan Android cihazlarda mükemmel şekilde çalışacaktır. Kök erişimi gerektirmediğinden, kullanıcılar cihazlarına indirip yüklemeyi kolay bulacaklar. En önemlisi, eski Android sürümü cihazların aksine, Android 9.0 Pie veya daha yüksek sürüm çalışan cihazlar, Camera2 API ve HAL3 özellikli kutudan çıkar çıkmaz geliyor.

GCam 7.4 uygulaması astrofotografi modu, Gece Görüş modu, Google Lens entegrasyonu, Lens Bulanıklığı, odak kaydırmalı Portre Modu, PhotoSphere, Ağır Çekim, Oyun Alanı (AR Çıkartmaları), RAW görüntü desteği, HDR +, HDR + gelişmiş mod, Panorama, Video sunar Sabitleme modu ve diğer stok kamera uygulamalarında bulamayacağınız bazı özel Gelişmiş ayarlar.

Ek olarak, kullanıcılar Photo Booth, Sosyal Paylaşım menüsü, minimalist tasarıma sahip gelişmiş bir kullanıcı arayüzü, vizörden video kalitesi geçişi, En İyi Çekim modu vb. Alacaklar. Google Kamera uygulamasının her küçük yönü ve çok ayrıntılı gerçek renkli görüntüleri yakalama yöntemi Gündüz veya gece olsun, gerçekten etkileyici. GCam uygulamasını daha önce duymuş veya zaten kullanmış olanlar, yalnızca renk doygunluğunun, pozlama düzeyinin ve diğer bazı yararlı işlevlerin GCam uygulamasında nasıl çalıştığını bilirler.

İndir GCam 7.4 APK

Gcam APK’sini Moto G9 ve G9 Plus’a Yükleme Adımları

  • Öncelikle yukarıdaki bağlantıdan son GCam 7.4 APK dosyasını indirmeniz gerekecek.
  • Şimdi, Dosya Yöneticisi uygulamasına gidin> İndirilen Google Kamera 7.4 APK dosyasına dokunun.
  • Bilinmeyen Kaynakları ilk kez etkinleştirmenizi isteyebilir.
  • Sadece açın ve GCam APK dosyasına tekrar dokunun.
  • Kur’a dokunun ve bekleyin.
  • Ardından, telefonunuzda GCam uygulamasını başlatın.
  • Sen bittin.

İşte bu çocuklar. Bu makaleyi oldukça yararlı bulduğunuzu varsayıyoruz. Daha fazla soru için aşağıya yorum yapabilirsiniz.