Download Google Camera for Moto G8 (Moto G Fast) (GCam APK)

Moto G8 için Google Kamera İndir (Moto G Fast) (GCam APK)

Motorola markası denilince, uygun fiyatlı bütçe segmenti olan Pure Stock Android akıllı telefonlar denince aklınıza gelen tek şey. değil mi? Moto G8 burada bir istisna değildir ve 6,4 inç LCD ekran, Android 10, Snapdragon 665 SoC, 4GB / 64GB depolama, üçlü arka kameralar, delikli selfie kamera, daha büyük pil gibi bütçe segmenti özellikleriyle birlikte gelir. ve dahası. Ancak bazı durumlarda, bazı kullanıcılar üçlü arka kameraları stok kamera uygulaması nedeniyle pek kullanışlı bulmayabilir. Siz de aynı hissediyorsanız, Moto G8 için Google Kamera’yı (Moto G Fast) (GCam APK) buradan indirebilirsiniz.

Tüm akıllı telefonların çoklu kamera modları, yakınlaştırma seçenekleri, diğer AI özellikleriyle ikili, üçlü veya hatta dörtlü arka kamera kurulumuyla gelmesi çok yaygın hale gelse de, bazı kullanıcılar hala düşük ışıklı görüntüler veya portre resimleri çekerken bir yerlerde eksiklik buluyor. Kameranın teknik özelliklerinden bahsedersek, el cihazı bir 16MP (geniş, f / 1.7) + bir 8MP (ultra geniş, f / 2.2) + bir 2MP (makro, f / 2.2) lens ve PDAF, Lazer AF, bir LED flaş içerir. , Panorama, HDR vb. Cihazda HDR modlu 8MP (f / 2.0) selfie kamerası varken.

Yine de, kaliteli veya düşük ışıklı fotoğrafçılık veya daha keskin portre görüntüleri veya renk kontrast oranı veya başka herhangi bir şey söz konusu olduğunda bir şeyin eksik olduğunu hissediyorsanız. Bu, Moto G Fast modeli için de çalışacak olan Moto G8 cihazınızda kesinlikle Google Kamera ile taşınan uygulamayı denemeniz gerektiği anlamına gelir.

Moto G8 için Google Kamera İndir (Moto G Fast) (GCam APK)

Moto G8 için Google Kamera (Moto G Fast)

Moto G Fast’tan bahseden Motorola markası, cihaz detaylarını ve görsellerini kendisi sızdırdı. Sızdırılan raporlardan bazılarına göre Motorola ABD, YouTube’da Moto G Fast’in ultra hızlı ve ultra duyarlı olacağı konusunda bir teaser videosu yayınladı. Ancak durum hiç de böyle değil ve 3GB RAM, bilinmeyen bir Snapdragon işlemci, üçlü arka kameralar, iki günlük pil ömrü vb.

Şimdi, XDA Developers’ın Junior Üyesi sayesinde, Moto G8’in yanı sıra Moto G Fast için de uyumlu olan taşınmış GCam / HyperCam APK dosyasını paylaştığı için ‘tutumartins’. Moto G8 varsayılan olarak Camera2API etkinleştirilmiş olarak geldiğinden, kullanıcıların kullanmaya başlamak için APK dosyasını kolayca indirip yüklemeleri kolay olacaktır.

Google Kamera 7.3, sabit olarak taşınan bir GCam uygulamasıdır ve Android 9 Pie ve Android 10 çalışan cihazlarla çok iyi çalışır. GCam 7.3 yalnızca Astrofotografi modunu getirmekle kalmaz, aynı zamanda Gece Görüş modu, Google Lens, PhotoSphere, Lens Bulanıklığı, Portre modu (odak kaydırıcı), Ağır Çekim videolar, AR Çıkartmaları, AR Emojileri, RAW görüntü, HDR + ve HDR + gelişmiş, Video Sabitleme sunar , Panorama modu, Sosyal Paylaşım, minimal kullanıcı arayüzü vb.

Moto G8 için Google Kamera’yı İndirin (Moto G Fast)

XML Yapılandırma Dosyalarını Yükleme Kılavuzu

  • Öncelikle GCam XML Config dosyasını cihazınıza indirmeniz gerekecektir.
    • Ya seçebilirsiniz ‘Farklı kaydet’ XML dosyasını tarayıcınızda açtıktan sonra üzerine sağ tıklayarak XML dosyasını veya cihaz tarayıcınızdaki XML bağlantısını ziyaret edebilir ve menü simgesini seçin> Paylaş > Dosyayı cihazınızın depolama alanına kopyalamak / yapıştırmak için Dosya Yöneticisi’ni seçin.
  • Şimdi, Dosya Yöneticisi uygulamasına gidin ve adlı yeni bir klasör oluşturun. GCam.
  • GCam klasörünü açın> adlı başka bir klasör oluşturun Yapılandırmalar7.
  • İndirilen GCam XML Config dosyasını kopyalayıp configs7 klasörüne yapıştırın.

Gcam APK’sini Moto G8 ve G Fast’e Yükleme Adımları

  • Hypercam Raizen APK dosyasını cihazınızda yukarıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.
  • Şimdi, Dosya Yöneticisi uygulamasına gidin> İndirilen Google Kamera APK dosyasına dokunun.
  • Bilinmeyen Kaynakları ilk kez etkinleştirmenizi isteyebilir.
  • Sadece açın ve GCam APK dosyasına tekrar dokunun.
  • Kur’a dokunun ve bekleyin.
  • Ardından, telefonunuzda GCam uygulamasını başlatın.
  • Kamera deklanşör düğmesinin yanındaki boş alana iki kez dokunun.
  • Kopyalanan XML Yapılandırma dosyasını seçin ve bir açılır pencere görünecektir.
  • Geri Yükle’ye dokunun.
  • Son olarak, uygulamayı kapatın ve yeniden başlatın.
  • Sen bittin.

İşte bu çocuklar. Bu makaleyi oldukça yararlı bulduğunuzu varsayıyoruz. Daha fazla soru için aşağıya yorum yapabilirsiniz.

Kaynak: XDA