Mortal Kombat X’te Kenshi Nasıl Oynanır

Kenshi, Mortal Kombat X karakterleri arasında diğerlerine yenilecek en dikkat çekici ve eğlenceli karakterlerden biridir. Katanasını manipüle etmek için telekinetik yetenekleri var ve oyunda onun için doğru varyantı seçerseniz, ruhlardan yardım alabilir.

Dahası, en hızlısı değil, saldırılar tam menzilde kullanılmazsa onu biraz güvensiz kılıyor. Bununla birlikte, rakibe keskin bir şekilde göz kulak olacak kadar sabırlıysanız, onu Kenshi ile kolayca çıkarabilirsiniz. İşte kör Kenshi kılıç ustası, danslar.

Mortal Kombat X'te Kenshi Nasıl Oynanır

Mortal Kombat X’te Kenshi Nasıl Oynanır

Varyasyonlar

Kenshi’nin, MKX’teki herhangi bir karakterde olduğu gibi seçilebilecek üç kombinasyonu vardır. Kenjutsu, Dengeli veya Possessed arasından seçim yapabileceğiniz birden fazla benzersiz yeteneğiniz olacaktır.

Kenjutsu

Kenshi’nin Kenjutsu varyantı, düşmanları havada belli bir mesafeden yakalama ve onları yere serme gücüne sahip olduğu için Ermac ile çok yakın çalışır. Bu varyant Telekinetic Drive, Slam ve Flip becerilerini Kenshi’nin cephaneliğine getiriyor.

Büyüyen Kılıç, Kenshi’nin mızrağını aşağıdan kesmesini sağlayan eşsiz yeteneklerinden bir diğeridir. Bu manevra rakibinizi Meter Burning ile havaya fırlatarak hokkabazlık kombo yapmanıza olanak sağlar.

Başından geçen bir saldırı, diğer özel yeteneği Dönen Kılıçtır. Kenjutsu Kenshi, ekranın ortasındaki düşmanları yakalama ve kılıcıyla yakınken onları cezalandırma istekliliği nedeniyle yakın ve orta sınıf bir savaşçının birleşimidir.

Özel hareketler

 • Yükselen Kılıç: Aşağı, Geri, X
 • Dönen Bıçak: Aşağı, İleri, X
 • Bıçak Yansıtması: Aşağı, Geri, Y
 • Tele-Slam: Aşağı, Geri, B
 • Tele-Push: Aşağı, İleri, Y
 • Tele-Toss: Geri, İleri, X

Dengeli

Dengeli Kenshi’nin grev yapmak için kendi resimlerini yansıtma istekliliği. Telekinetic Slice’ı sadece varsayılan girişlerle çalıştırırsanız, Kenshi’nin projeksiyonundan sadece orta menzilli rakip etkilenir. Ancak, geri veya ileri tuşlarını basılı tutmak, projeksiyonun çarpacağı aralığa karar vermenizi sağlayacaktır.

Örneğin, bir Telekinetik Slice uygularken, ileriye doğru tutarsanız, projeksiyon rakibe tam ekran mesafeden ulaşacaktır. Bu mesafe kontrol kapasitesi, Kenshi’nin telekinetik hareketlerinin her uzunlukta yapılabilmesine olanak tanır. Öte yandan, Tele-Flurry, bir mermi saldırısına hazırlanırken düşmanları bölmek için yararlı olabilecek tam ekran bir saldırıdır.

Özel hareketler

 • Spirit Push: Geri, İleri, Y
 • Telekinetik Dilim: Aşağı, Geri, B
 • Tele-Flurry: Geri, İleri, X
 • Yükselen Karma: Aşağı, Geri, X

Ele geçirilmiş

Possessed varyasyonunda, kırık kılıcı için Kenshi, saldırısını desteklemek için şeytanları çağırır. Possessed Kenshi, bir noktadan yardım çağırma ve grev yapma kabiliyeti nedeniyle Dengeli baskısına oldukça benzer şekilde oynuyor.

Sickle Raise ve Soul Drive çoğunlukla bölgelendirme teknikleriyle ilgilidir, Demon Attack ve Demon Beam ise yaklaşmanızı kolaylaştıracak hareketlerdir. Rakibi arkasına atana kadar Meter Burning Demon Assault, Kenshi’nin orta menzilden saldırmasına neden olur.

Düşmana atıldıktan sonra atılmanız size sınırlı bir saldırı aralığı sağlar. Diğer tarafta, Demon Beam biraz ışınlanma yeteneği gibi davranıyor ve sizi düşmanın tam önüne geçiriyor. Demon Beam’in hemen ardından, bir kara saldırısı gerçekleştirmek, düşmanın üzerine düşmek için mükemmel bir yoldur. Sadece aslında.

Özel hareketler

 • Orak Kaldırma: Aşağı, Geri, X
 • İblis Saldırısı: Geri, İleri, X
 • Soul Push: Geri, İleri,
 • Demon Slam: Aşağı, Geri, B
 • Demon Beam: Aşağı, Geri, Y

Bitiriciler ve X-Ray Hareketi

X-ışını geçişiyle Kenshi’nin iki ölümü ve gitmesi gereken beş vahşet vardır. İşte her geçişin nasıl çekildiği.

Röntgen

Diğerleri gibi, Kenshi’nin X-ışını eylemi, hem sol hem de sağ düğmelere aynı anda tıklanarak X-ışını ölçerde doldurulmuş üç çubuğun tümü ile çizilir. Kenshi, telekinetik yeteneklerini sonraki saldırı darbelerinizden düşmanı yaklaştırmak ve onu katana ile yapıştırmak için kullanabilir. Kılıcı çıkarmadan ve gövdesini kesmeden önce kılıcı alnına doğru itecektir.

Bir savaşı kazandıktan sonra Kenshi’nin kullanabileceği iki özel ölümü vardır. İlki, rakipten uzakta durarak, geriye, ileriye, geriye, geriye ve geriye iterek gerçekleştirilebilen Tele-helikopter olarak adlandırılır. Esintide, Kenshi rakibini kaldırır ve ardından katanasıyla onlardan önce döner.

İzleyicilere, karakteri şeritlere ayıran katananın iyi bir ağır çekim çekimi sunulur.

Acımasızlıklar

Son olarak, Kenshi’nin beş gaddarlığı vardır; Koşullar doğruysa, bu maçı tamamlamak için onları kanlı bir şekilde kullanabilir. Ölümlerden farklı olarak, onları yapmadan önce, bu hareketlerin (başlangıçtan itibaren mevcut olan ilk hareket hariç) kriptada etkinleştirilmesi gerekebilir. İşte tüm şiddeti nasıl ortadan kaldıracağınız.

 • Tükendi: Bir atış vuruşuyla durarak tüm turları kazanın.
 • Acımasız Tekme: Son turda beş saniye takılıp kalmadan gidin; Focus Kombo (Y, Y, B) kullanın.
 • Bacak Yukarı: İlk önce oyunda vurun; son vuruş Tele-Flurry’den (geri, ileri, A) olmalıdır. Sadece Dengeli Çeşitlilik.
 • Şeytan Dilimi: Son etki eklenene kadar, bunu tutmanız gerekir ve etki Orak Kaldırma (aşağı, geri, X) veya Orak Saldırı (aşağı, geri, X + RT) ile olmalıdır. Sadece sahip olunan çeşitlilik.
 • Anlık karma: Yarışmaya iter (geri, ileri, Y) iner. Anında Karma Başka bir Tele-Push’u indirmek için rakibinizden biraz uzakta hareket etmeniz gerekecek. Yalnızca Kenjutsu’daki varyasyonlar.

Mortal Kombat X’te Kenshi oynamak için ihtiyacınız olan tek şey bu ve umarız bu kesinlikle size yardımcı olmuştur. Şimdi, kontrol edin Oyun Kılavuzları, Windows Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone, ve Android Kılavuzları daha fazlasını bilmek için. Abone olun Youtube kanalı oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için.