Modern Warfare Fatal Error 0x0000 Nasıl Onarılır

Call of Duty: Modern Warfare, çarpıcı ses tasarımı ve mükemmel gerçekçi grafikler açısından hala sınıfının en iyi COD oyunlarından biridir. Modern Warfare’in hemen hemen her oyuncunun faydalı bulduğu ilgi çekici hikayelerden birine sahip olduğunu da belirtmek gerekir. Bununla birlikte, en iyi şeylerin aynı zamanda böcek veya hata türlerinde bazı dezavantajları veya kusurları vardır. Call of Duty: Modern Warfare Fatal Error 0x0000 bunlardan biridir ve kurbanlardan biriyseniz, nasıl düzeltileceğine dair bu sorun giderme kılavuzuna bakın.

Bu özel ölümcül hata çoğunlukla PC platformunda oluyor ve pek çok oyuncu açıkça hayal kırıklığına uğruyor. Bu nedenle, bu ölümcül hata 0x0000, PC oyuncularının tekrar çevrimiçi olmasını engellemenin yanı sıra, hiç beklenmeyen oyunu donduruyor. Bu yüzden, daha fazla uzatmadan, bu hatayı hızla düzeltmek için aşağıdaki olası geçici çözümlere geçelim.

Modern Warfare Fatal Error 0x0000 Nasıl Onarılır

Modern Warfare Fatal Error 0x0000 Nasıl Onarılır

  1. Öncelikle, Windows işletim sistemi yapınızın en son sürüme güncellendiğinden emin olun. Windows Ayarları menüsü> Güncelleme ve Güvenlik> Güncellemeleri kontrol et seçeneğine gidin. Varsa, bekleyen güncellemeyi İndirin ve Yükleyin> Sisteminizi yeniden başlatın ve Modern Warfare oyununu tekrar çalıştırmayı deneyin.
  2. Bilgisayarınız için en son Nvidia GPU sürücüsünü veya AMD GPU sürücüsünü indirin ve uygun şekilde kurun. Kısacası, eski bir grafik sürücüsünü çalıştırmadığınızdan emin olun.
  3. Ayrıca, herhangi bir şey ters giderse ve mevcut grafik sürücüsünü bilgisayarınızdan kaldıramazsanız, Ekran Sürücüsü Kaldırıcıyı (DDU) edinin ve GPU sürücüsünü kolayca kaldırmak için bu aracı çalıştırın. Tamamlandığında, GPU sürücülerini yeniden yükleyebilirsiniz.
  4. Blizzard başlatıcısını açın (Battle.net)> Sol bölmeden Modern Warfare oyun simgesine tıklayın> Seçenekler’e tıklayın> Tara ve Onar’ı seçin> İşlemin tamamlanmasını bekleyin, ardından yeniden başlattıktan sonra oyunu oynamaya hazır olacaksınız. senin bilgisayarın.
  5. Etkilenen bazı oyuncular, oyunu tamamen yeniden yüklemenin çalışması gerektiğini de önerdiler. Ancak oyunun tamamını indirmek ve yeniden yüklemek her zaman iyi bir fikir değildir.
  6. Yukarıdaki yöntemlerden hiçbiri sizin için işe yaramadıysa, Activision Destek Forumu’nu ziyaret ettiğinizden ve daha fazla yardım isteyin. Bu arada, şu bilgileri de takip edebilirsiniz: Activision Desteği Twitter sunucu ile ilgili bilgiler için tutamaç.

İşte bu çocuklar. Bu kılavuzu oldukça yararlı bulduğunuzu varsayıyoruz. Daha fazla soru için aşağıdaki yorumu sormaktan çekinmeyin.