Missing Doom Eternal Makyr Slayer görünümü DLC’si Nasıl Elde Edilir

Missing Doom Eternal Makyr Slayer skin DLC’sini nasıl elde edeceğinizi öğrenmek ister misiniz? Cevabınız evet ise, bu makaleye göz atın. Deriye sahip olmak, oyundaki avcınız Makyr’e benzer görünecek. Bu nedenle, ilgilenen Doom Eternal oyuncularının çoğu, mevcut Doom Eternal oyuncuları için ücretsiz indirilebilen yeni çıkan DLC’de yeni avcı görünümünü arıyor.

Şimdi, DLC’de Makyr slayer kaplamasını almasanız bile, envanterden nasıl talep edebilirsiniz. Cevap, aşağıda bahsettiğimiz oldukça basit ve anlaşılır. Yani, daha fazla zaman kaybetmeden, hadi içine girelim.

Missing Doom Eternal Makyr Slayer görünümü DLC’si Nasıl Elde Edilir

Temel paketi veya The Ancient Gods Part 1 Eklentisini veya Season Pass’i satın alarak kolayca makyr slayer görünümünü elde edebilir veya kilidini açabilirsiniz. Animasyonlar, görünümler, oyuncu rozetleri, simgeler vb. İçeren Podyum’a dayanır. Görevleri ve savaş modunu oynamayı bitirdiğinizde, bunların hepsini alacaksınız.

Missing Doom Eternal Makyr Slayer skin DLC'si Nasıl Elde Edilir

Donatmak için, ana menüden Özelleştirme’ye gidin> Seçiminize göre ince ayar yapmaya başla seçenekleri.

Eksik makyr cildini almak istiyorsanız, aşağıdaki olası geçici çözümlerden bazılarını uygulayabilirsiniz:

  • Bir süre ana menüde bekleyin ve ardından bazı menülere tekrar tekrar girip çıkın. Kesinlikle yeni cilt hakkında açılır.
  • Bazı durumlarda, size geldiğini bildirse bile, envanterinizde bulamazsınız. Öyleyse, oyunun ana menüsüne geri dönün ve tekrar Slayer Özelleştirme seçeneğine geri dönün.
  • Ancak, bunlar sizin için işe yaramazsa, Bethesda Destek, aşağıda kontrol edebileceğiniz başka bir yoldan bahsetmiştir.

İşte bu çocuklar. Umarız bu makale size yardımcı olmuştur. Daha fazla soru için aşağıya yorum yapabilirsiniz.