Minecraft Phantom Membranı | Nasıl alınır?

Minecraft Hayaletleri kendi başlarına pek çok amaca hizmet etmez. Ancak diğer iksirlere veya nadir Elytra kanatlarını onarmak için eklenebilir. Minecraft Phantom’u öldürdükten sonra hediye olarak hayalet bir zar alacaksınız. Fantom membran, Minecraft Phantom’s Skin’in bir parçasıdır.

Şimdi, Minecraft Phantom membranını nasıl elde edebilirsiniz? Bu soruya bir cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Burada Minecraft’ta fantom membranlar elde etme konusunda size rehberlik edeceğiz.

Minecraft Phantom Membranı |  Nasıl alınır?

Minecraft Phantom Membrane nasıl edinilir?

Hayalet zarı elde etmenin tek yolu Minecraft Hayaletlerini öldürmek ve yağmalamaktır. Ayrıca, hayalet zarı yağmalamak için Minecraft’ta fantomları bulmanız veya çağırmanız gerekir. Buna ek olarak, fantom membran miktarı fantom başına 0-4 arasında değişir. Fantomları bulmak ve fantom zarı toplamak için bazı yöntemleri paylaşacağız.

Hayaletlerin ortaya çıktığı yerler

Hayaletler genellikle gök gürültülü fırtınalar sırasında veya geceleri ortaya çıkar. Açıkta dışarıda, tepede hiçbir blok olmadan durmak, fantomları gökyüzünde görünmeye teşvik edecektir. Ancak, yumurtlamalarının ana nedeni, sizi gece yarısı atıştırmalıkları yapmaktır. Saldırılarından kaçının ve hayalet zarları toplamak için onları alt edin.

Çağırma Hayaletleri

Neyse ki, istediğiniz yere hayaletler toplamanıza yardımcı olabilecek bazı hileler var. Hileleri yeni bir dünya yaratarak ve yeni dünya seçenekleriyle hileleri kullanarak kullanabilirsiniz. Ancak, ‘Hilelere İzin Ver’ seçeneklerini etkinleştirdiğinizden emin olun.

Buna ek olarak, hayaletlerin yalnızca geceleri çağrılabileceğini unutmayın. Hayaletler çağırmak için hile pencerelerine “/ summon” yazın. Fantom membranları toplamanın en kolay ve en etkili yolu budur.

Minecraft fantomlarını uzak tutmak

Minecraft hayaletleri kedilerden korkar. Bu yüzden bir kediyi yanlarında tutmak onları uzak tutmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca, fantomu kendi başınıza halletmek istiyorsanız, o zaman güneş doğana kadar savaşta hayatta kaldığınızdan emin olun çünkü fantomlar güneş ışığında cilt yanar ve onları zayıflatır.

Phantom membranlar, Minecraft’taki bazı iksirleri onarmak ve hazırlamak için kullanılabilir. Fırsat bulduğunuzda onları topladığınızdan emin olun.

Fantom membranları toplamayla elde ettiğimiz tek şey bu ve bu kılavuzun size yardımcı olmasını umuyoruz. Şimdi, kontrol edin Oyun Kılavuzları, Windows Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone, ve Android Kılavuzları daha fazlasını bilmek için. Abone olun Youtube kanalı oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için.