Best Locations to Get Straw in Medieval Dynasty

Medieval Dynasty’de Saman Almak İçin En İyi Yerler

Ortaçağ Hanedanlığı hala erken erişim aşamasındadır. Bu nedenle, oyunun geliştiricilerin bakması gereken birçok yönü vardır. Bilinmeyen bir nedenden ötürü, oyunun ilk aşamalarındaki bazı hayati kaynaklar çok yavaş ortaya çıkıyor. Örneğin saman ve kaya bulmakta zorlanacaksınız.

Oyunda saman bulmakta zorlanıyorsanız endişelenmeyin, yardım etmek için buradayız. Şimdi sizi Ortaçağ Hanedanlığı’nda saman almak için en iyi yerlere götüreceğiz.

Medieval Dynasty'de Saman Almak İçin En İyi Yerler

Medieval Dynasty’de Saman Almak İçin En İyi Yerler

Ortaçağ Hanedanlığı’nın ilk aşamalarında, ilk evinizi inşa etmek için saman bulmalısınız. Havanın olumsuz etkilerine karşı evinize gelince Straw’un oynayacağı önemli bir rol vardır. Ayrıca pipet kullanarak evinizin çatılarını da hazırlayabilirsiniz. Temel olarak, oyunda saman elde etmenin iki farklı yolu vardır. Bunları aşağıda açıkladığımız gibi listeledik:

Köyden çal

Hasır çalmak, kuşkusuz riskli ve etik olarak yanlış bir yöntemdir. Gerçek hayatta olduğu gibi, kendi olumsuz sonuçları vardır. Köyden saman çalarak köylüler nezdinde itibarınızı riske atarsınız. Oyunda Hırsızlık olarak bilinen bir stat bulunuyor, bundan sonra köylüleri ziyaret ettiğinizde size karşı daha az sıcak olacaklar. Yine de senet ile devam etmeye karar verirseniz, süreçte fark edilmediğinizden emin olmaya çalışın. Gece, onu gerçekleştirmek için daha güvenli bir zamandır.

Sazlıklardan hasat edin

Saman elde etmenin ikinci ve uygun yolu, Ortaçağ Hanedanlığında yer alan doğal sazlıkları hasat etmektir. Bunun için ilk köyün arkasına gitmelisiniz. Orada, nehrin kenarında birbirine yakın büyüyen bir dizi büyük saz görmelisiniz. Şimdi saman almak için hasat edebileceğiniz sazlıklar bulmaya çalışın ve işte. Yakında bol miktarda saman toplayacaksın.

Şimdilik bu kadar. Umarız rehberimiz, Ortaçağ Hanedanlığı’nda rahatlıkla saman almanıza yardımcı olur. Şimdi, cbak bizim Daha fazlasını öğrenmek için Windows Kılavuzları, Oyun Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone ve Android Kılavuzları. Eğer varsave sorgular, adınız ve e-posta kimliğinizle yorum yapın. Dahası, oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için kendi YouTube Kanalımıza abone olun. Teşekkür ederim!