Mayonsuz lahana ve havuç salatası

Mayonez olmadan lahana ve havuç salatası tarifi

Bu rendelenmiş havuç ve lahana salatası Klasik Amerikan lahana salatasının havalı, yazlık bir versiyonu. Öğle veya akşam yemeklerinde ana yemek veya garnitür olarak servis etmek mükemmeldir. Ananas, elma ve kuru üzüm ekleyerek tropikal, tatlı ve meyveli bir dokunuş vereceğiz ve zengin bir tat kombinasyonu oluşturmaya yardımcı olacak mayonezin yerine nefis bir ananas sosu ile servis edeceğiz. Ücretsiz Tariflerde okumaya ve keşfetmeye devam edin Mayonezsiz Lahana ve Havuç Salatası Nasıl Yapılır.

4 kişi
30 dk.
Gelen
Düşük zorluk

Mayonezsiz Lahana ve Havuç Salatası Yapmak İçin Malzemeler:

Mayonezsiz Lahana ve Havuç Salatası Nasıl Yapılır:

1

Yosun agar agarını ıslatın 15 dakika ılık suda. Suda beklettikten sonra ellerinizle sıkarak ve makasla iyice süzün, lifleri daha kısa parçalara kesin.

2

Elmayı ve havucu soyun. Elma, havuç, salatalık ve lahanayı kaba bir rende üzerine rendeleyin veya benim yaptığım gibi bir mutfak robotunda işleyin.

3

Bir salata kasesinde bütün sebzeleri ve meyveyi karıştırkuru üzümleri, 3 dilim dilimlenmiş ananası ve mayonez içermeyen lahana ve havuç salatasının hazırlanmasına devam etmek için agar agar yosunu ekleyin.

Mayonezsiz Lahana ve Havuç Salatası Tarifi - 3. Adım

4

Ananas sosunu hazırlayın diğer 3 ananas dilimini yağ, su, umeboshi ezmesi, bira mayası, keten tohumu ve soya sosu ile birleştirerek. Tüm malzemeleri kıvamlı ve homojen bir sos oluşana kadar karıştırın.

Mayonezsiz Lahana ve Havuç Salatası Tarifi - 4. Adım

5

Hizmet eder mayonez olmadan rendelenmiş havuç ve lahana salatası üzerine ananas sosu ile. Gördüğünüz gibi, kinoa ve pancar burgerleri gibi diğer yemeklere eşlik etmek için mükemmel veya tek bir yemek olarak servis etmek için ideal olan, çok eksiksiz vegan bir Amerikan salatası. Blogum Vegspiration’a gidin ve tüm tariflerimi keşfedin, sizi şaşırtacaklar!

Mayonezsiz Lahana ve Havuç Salatası Tarifi - Adım 5

Tarifini beğendiyseniz Mayonsuz lahana ve havuç salatasıSalata Tarifleri kategorimize meyveli girmenizi öneririz.