Marvel's Avengers'da Starktech Kıyafetleri Görevi Nasıl Elde Edilir

Marvel’s Avengers’da Starktech Kıyafetleri Görevi Nasıl Elde Edilir

Marvel’s Avengers video oyununun ana hikaye kampanyasında daha ileriye doğru ilerlerken, kendinizi oyunda Starktech Outfits görevi adlı bir görevde sıkışmış bulacaksınız. Ya da belki bu özel görevi bulmakta zorlanan birisiniz. Her iki durumda da, sizi her iki sorunu da çözecek kesin bir rehbere ihtiyacınız var.

Sorun da bu, size Starktech Outfits görevini alma ve Marvel’s Avengers’da tamamlama hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatacak bu kılavuzu hazırlıyoruz. Okumaya devam etmeden önce, kılavuzun içine düşecek bazı spoiler olduğunu unutmayın. Bu yüzden daha fazla uzatmadan, Marvel’s Avengers’da Starktech Outfits görevini nasıl edineceğimize bakacağız.

Marvel’s Avengers’da Starktech Kıyafetleri Görevi Nasıl Elde Edilir

Marvel’s Avengers’da Starktech Outfits görevini almak için oyunun ana kampanyasını oynamalı ve sonuna doğru ilerlemelisiniz. Nihai görevde MODOK’u üstlenmeden önce takım için kıyafet oluşturmanız gereken bu göreve sonunda ulaşacaksınız. Starktech Outfits görevi, gerçek bir görev olarak eklenmiyor. Bunun yerine, oyuncular kıyafetlerin yapımına yardımcı olacak çeşitli öğeler toplamalıdır.

Marvel’s Avengers’da Starktech Outfits Görevi Nasıl Tamamlanır?

Bu özel görevin ayrıntılarını, ekranın sol tarafındaki Yenilmezler sembolünü vurgulayarak WarTable’da bulacaksınız. Bu görev için, takım için kıyafeti oluşturmanıza yardımcı olacak 1 Enerji Amplifikatörü, 2 Optik Kod Çözücü ve 20 Bellek Yongası toplamalısınız. Oyun size bu kaynakları nasıl ve nereden alabileceğinizi söylemiyor. Yani cevap, bu tür kaynakları bırakacak düşmanlara yaklaşmanız ve onları yok etmeniz gerektiğidir.

Bu düşmanların ne olduğunu merak ediyorsanız, Prime Synthoids, Riotbots ve Synthoids’i arayın. Burada Prime Synthoids, Enerji Amplifikatörleri taşıyor, Riotbotlar Optik Kod Çözücüleri düşürme şansına sahip ve Synthoids Bellek Yongaları taşıyor. Oyuncular bu kaynakları toplamak istedikleri herhangi bir görevi üstlenebilseler de, Savaş Masası haritasının Utah Badlands bölümündeki Captain America’s Rockets’in Red Glare görevi, bu düşmanların çoğunu içeren ideal görevdir.

Oyuncuların çoğu için, ikinci görevden geçmek onlara kıyafetleri inşa etmek için yeterli kaynak sağladı. Tüm kaynaklara sahip olduğunuzda, oyunda ilerleyebilir ve Marvel’s Avengers hikaye kampanyasının son iki seviyesine geçebilirsiniz. Bununla birlikte, yukarıdaki makaleyi okumanın sizi biraz bilgi ile donattığını umuyoruz. Bununla ilgili başka sorularınız varsa lütfen aşağıya yorum yaparak bize bildirin.

Ayrıca, sorularınız varsa veya yardım istiyorsanız, iPhone İpuçları ve Püf Noktalarımıza, PC ipuçları ve püf noktalarına ve Android İpuçları ve Püf Noktalarına göz atın. Teşekkür ederim!