Marvel’s Avengers Searching for Hero

Marvel’s Avengers Stuck on Searching Hero

Bu eğitimde, Marvel’s Avengers oyunu Kahraman Arayışı ekranında takılıp kaldığında sorunu nasıl çözeceğinizi göstereceğiz. Bu aksiyon rol yapma kavgacı video oyunu Play Station, Xbox ve PC için yeni yayınlandı. Üçüncü şahıs perspektif görünümü sunan oyunu tek oyunculu, çok oyunculu ve eşli modda deneyebilirsiniz. Şimdiye kadar çok popüler olan Avengers Ekibine dayandığından, sunması gereken çok şey var.

Dünyayı öngörülemeyen tehlikelerden kurtarma beklentileri oldukça zor bir iş olsa da, bazı sorunlar ve hatalar sadece konuyu daha da kötüleştiriyor gibi görünüyor. Son zamanlarda, oyundaki gecikme ve kekemelik sorunlarını gidermek için bazı kullanışlı ipuçlarını tartıştık. Aynı doğrultuda, kullanıcılar Xbox One Başarılarının kilidi açılmıyor ”hatasını düzeltmek için kılavuzumuzdan da yararlandılar. Şu an itibariyle, Marvel’s Avengers, Searching for Hero sorununa takılıp kalan oldukça fazla kullanıcıyı rahatsız ediyor gibi görünüyor. Bu bağlamda, bu eğitim, söz konusu sorunu gidermenize yardımcı olacaktır. Talimatların tamamı için takip edin.

Marvel's Avengers Kahraman Arıyor

Marvel’s Avengers Stuck on Searching Hero

Oyun eşleştirmede herhangi bir oyuncu bulamazsa, o zaman bir seçenek botlardan yararlanmak olabilir. Pekala, bu bir olasılık olsa da, kabul edelim. Gerçek insanlarla oynamak, bu botlardan çok daha iyi bir deneyim sağlar. Dahası, bu botlar bazı oldukça zorlu zorluklar getirebilir, bu oldukça zor olabilir. Öyleyse bu konuda başka ne yapılabilir? Peki, Avengers oyunu Kahraman Arama ekranında takılı kalırsa ve herhangi bir oyuncu bulamazsa, aşağıda belirtilen geçici çözümleri deneyebilirsiniz.

Oyun Oyuncu Bulamıyor mu? Bu Düzeltmeleri Deneyin

  • Başlangıç ​​olarak, farklı bir göreve geçmeyi düşünmelisiniz. Başlangıçta karar verdiğiniz görev o kadar popüler olmayabilir ve dolayısıyla aktif oyunculardan yoksun olabilir.
  • Dikkate alınmaya değer başka bir şey de NAT tipidir. Mesele şu ki, NAT Tipiniz Açık olarak ayarlanmışsa, oyun alanınız sınırlı olacaktır. Bu yüzden en azından Orta olarak ayarlamayı deneyin, ardından eşleştirme için hazır birkaç oyuncu bulabilirsiniz.
    nat türünü değiştir
  • Ayrıca zorluk seviyesini de kontrol etmelisiniz. Ellerinizi Challenge III zorlukta deniyorsanız, o zaman kahraman sorunlarını arayan Avengers ile de karşılaşabilirsiniz. Mesele şu ki, diğer oyuncular oyuna bu kadar yüksek bir zorluk seviyesinde başlamayı zor bulabilir. Daha düşük bir zorluğa düşmeyi düşünün ve birkaç aktif oyuncu bulmanız mümkün olabilir.
    Marvel's avengers zorluğu
  • Bahsetmeye değer bir diğer nokta da, ilk aşamada erken erişim döneminde olduğu gerçeğidir. Yani pek çok oyuncuya rastlamayabilirsiniz. Bununla birlikte, oyun artık daha geniş bir izleyici kitlesine sunulduğunda, sorun en aza indirilmiş olacaktı. Dahası, bu oyuna daha fazla oyuncunun katılması birkaç hafta içinde mevcut olmayabilir.
  • Son olarak, bazı oyuncular oyunu yeniden başlattıktan sonra başarılı olduklarını bildirdi. O kadar yakın ve sonra oyunu yeniden başlatın ve bu sefer sorunun giderilmesi gerekirdi.

Bu notta, Marvel’s Avengers’ın Searching for Hero sorununda takılı kalan Avengers’ın nasıl düzeltileceğine dair kılavuzu tamamladık. Oyunla ilgili başka herhangi bir şüpheniz varsa, yorumlarda bize bildirin. Yuvarlayarak, işte bazı iPhone İpuçları ve Püf Noktaları, PC ipuçları ve püf noktaları ve ayrıca kontrol etmeniz gereken Android İpuçları ve Püf Noktaları.