Marvel’s Avengers: How to Get Exotic Artifacts

Marvel’s Avengers: Egzotik Eserler Nasıl Elde Edilir

Crystal Dynamics’in merakla beklenen süper kahraman oyunu Marvel’s Avengers, hem ana seferde hem de çok oyunculu modda edinebileceğiniz bir dizi heyecan verici eşya ve teçhizata sahiptir. Bu şekilde elde ettiğiniz ganimet birkaç nadirlik kademesine göre sınıflandırılır.

Elbette, yaygın olmayan, yaygın, nadir ve benzeri gibi olağan kategoriler vardır. Bununla birlikte, Egzotik Eserler, oyunda elinize alabileceğiniz en güçlü öğelerdir. Bu kulağa heyecanlı gelmiyor mu? Eminim öyledir! Bu kılavuzda, Faction Rank Marvel’s Avengers’ı artırmanın yanı sıra Egzotik Eserler’i nasıl edineceğinizi anlamanıza yardımcı olacağız.

  Marvel's Avengers: Egzotik Eserler Nasıl Elde Edilir |  İhtilaf Sıralamasını Artırın

Egzotik Eserler nasıl edinilir ve Fraksiyon Sıralaması Nasıl Arttırılır?

Marvel’s Avengers’da eserler şu şekilde tanımlanır: benzersiz ve yüksek kaliteli avantajlara sahip özel teçhizat ürünleri. Egzotik Eserler, bir dizi özel özelliğin yanı sıra, kahramanınızın gücünü doğrudan artırır. Şu an itibariyle, oyunda yer alacağı onaylanan en az iki Egzotik Eser var. Bunlar Tactigon ve Ölümcül İrade’nin Kutsal Norn Taşıdır.

İkincisi elde etmek yeterince kolaydır. Ant Hill görevine başlamadan hemen önce Theo’yu ziyaret edin ve onunla sohbet edin. Size hemen Ölümcül İrade’nin Kutsal Norn Taşını verecek. Öte yandan, oyunun kampanyasını başarıyla tamamladığınız için ödül olarak Tactigon’u alacaksınız. Bu nedenle, oynamaya devam etmeniz ve oyunu yenmek için elinize geçmeniz yardımcı olacaktır.

Diğer tüm teçhizat öğeleri gibi Egzotik Eserler’in de güç artırılabileceğini unutmamak önemlidir. Bu amaçla, Polychoron olarak bilinen oldukça nadir bir kaynağa ihtiyacınız olacak. Bunu Faction Assignments aracılığıyla elde edebilirsiniz. Bir Egzotik Eseri güçlendirmek için sekiz Polychorona ihtiyacınız olacak.

Şimdi İhtilaf Sıralamasını artırmaktan bahsedersek, yapabileceğiniz en kolay şey İhtilaf Görevlerini tamamlamaktır. Şimdi bunu yapmak için, İhtilaf liderleriyle tanışmanız ve günlük İhtilaf Görevinizi almanız gerekecek. Dahası, oyunda toplam iki fraksiyon lideri var.

Şimdilik bu kadar. Şu anda, Marvel’s Avengers’da alışılmadık yöntemlerle elde edilebilecek herhangi bir Egzotik Eser ile ilgili herhangi bir bilgi yok. Ancak, bu cephede herhangi bir haber olursa bu yazıyı kesinlikle güncelleyeceğiz. Ve geliştiricilerin yakın gelecekte Crystal Dynamics’in canlı hizmet desteğinin bir parçası olarak daha fazlasını eklemesi muhtemeldir. Bu yüzden bizi izlemeye devam ettiğinizden emin olun!

Şimdi, cbak bizim Daha fazlasını okumak için Windows Kılavuzları, Oyun Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone ve Android Kılavuzları. Ancak, eğer varsay sorgular veya geri bildirimler, adınız ve e-posta kimliğinizle yorum yapın. Yakında cevap vermek için elimizden geleni yapacağız. Ayrıca, oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için YouTube Kanalımıza abone olun. Teşekkür ederim!