Marvel’s Avengers: How to Heal Your Health

Marvel’s Avengers: Captain America’nın Kilidini Açma

Kaptan Amerika ve Demir Adam, Marvel evreninin en sevilen iki karakteridir. Ancak, çok oyunculu modda herhangi bir karakterin kilidini açana kadar geçiş yapamazsınız. Bunun için, bu oyuncuların müsait olduğu tek oyunculu kampanyada belirli noktalara ulaşmanız gerekecek.

Oyuncular, Marvel’s Avengers’daki bu iki önemli karakterin kilidini açmak için heyecanla bekliyorlar. Henüz kilidini açmadıysanız endişelenmeyin. Bunların kilidini açmanıza yardımcı olacak bir rehberle buradayız. Öyleyse başlayalım.

Marvel's Avengers: Captain America'nın Kilidini Açma Demir Adam'ın Kilidini Açıyorum

Iron Man’in Kilidini Açma

Marvel's Avengers: Captain America'nın Kilidini Açma Demir Adam'ın Kilidini Açıyorum

Iron Man, Marvel’s Avenger’da açacağınız üçüncü karakterdir. Kesik sahnelerden hoşlanmıyorsanız, bu karaktere daha önce erişebilirsiniz. Iron Man, ‘Ev Çağrısı’ Görevini tamamladıktan sonra listenize eklenecek.

Bu göreve devam etmek için eğitici HARM oda görevini tamamlamanız gerekiyor. Bu görevi tamamladıktan sonra, Iron Man’in takımınıza eklendiğine dair bildirim alacaksınız. Onu artık çok oyunculu olarak kullanabilirsiniz.

Kaptan Amerika’nın Kilidini Açma

Marvel's Avengers: Captain America'nın Kilidini Açma Demir Adam'ın Kilidini Açıyorum

Bu, oyunda açacağınız son Avenger karakteridir. Kaptan hayranıysanız, kilidini açmak için uzun süre beklemeniz gerekir. Onun kilidini açmak için neredeyse oyunun sonunda olacaksınız. ‘Test Etme … adlı görevi tamamlayın. 1… .2… .3 ‘Kaptan Amerika’nın kilidini açacaktır. Artık onu çok oyunculu modda kullanabilirsiniz.

Sizin için sahip olduğumuz tek şey bu. Umarız bu kılavuz, Marvel’s Avengers the Game’de Kaptan Amerika ve Demir Adam’ın kilidini açmanıza yardımcı olmuştur. Şimdi, cbak bizim Daha fazlasını okumak için Windows Kılavuzları, Oyun Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone ve Android Kılavuzları. Ancak, eğer varsay sorgular veya geri bildirimler, adınız ve e-posta kimliğinizle yorum yapın. Yakında cevap vermek için elimizden geleni yapacağız. Ayrıca, oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için YouTube Kanalımıza abone olun. Teşekkür ederim.