mario kart live guide

Mario Kart Live Çok Oyunculu Rehberi

Bu Mario Kart Live Çok Oyunculu Kılavuzunda, çok oyunculu modu arkadaşlarınızla nasıl oynayacağınızı size bildireceğiz. Bu popüler dizinin on beşinci taksimi birçok kıvrımla geliyor. Bir artırılmış gerçeklik oyunu olmanın yanı sıra, sizi bir parkur oluşturmaya ve fiziksel oyuncak arabaları kontrol etmeye çağırıyor. Ama bu o değil. Bu arabalar, konsolunuzu kullanarak onları nasıl kontrol ettiğinize bağlı olarak etkileşime girecek. Ardından, tam olarak kullanabileceğiniz bazı özelleştirme seçenekleri, oyun modları ve kostümler var.

Çok oyunculu modu desteklemesinin yanı sıra ilgi çekici faktörü daha da artırıyor. Ancak, bu modu çevreleyen bir şüphe bulutu var gibi görünüyor. Fiziksel oyuncak arabaların kontrolünü gerektiren bu AR oyununda birçok kullanıcının arkadaşlarıyla nasıl oynayabileceği konusunda kafası karışmış görünüyor. Bu bağlamda, bu Mario Kart Live Çok Oyunculu Kılavuzu tüm şüphelerinizi gidermek için burada ve tam bir resim çizecek. Talimatların tamamı için takip edin.

mario kart canlı rehberi

Mario Kart Live Çok Oyunculu Rehberi | Arkadaşlarla Nasıl Oynanır

Doğrudan konuya gelelim. Bu oyun, çok oyunculu oyun modunda dört oyuncuya kadar izin verir. Her oyuncunun kendi Switch konsoluna ve bir Mario Kart Live oyuncağına sahip olması gerekir. İkincisi hakkında konuşursak, önemli olmayan Mario veya Lungiu kart olabilir. Örneğin, dört oyuncunun tümü Mario kullanarak veya sadece Lungi aracılığıyla oynayabilir. Ya da estetik açıdan hoş bir dokunuş eklemek isterseniz, ikisinin bir karışımını kullanabilirsiniz.

Ancak, dört Mario Kart Live oyuncağınız olduğunu, ancak yalnızca iki konsolunuz olduğunu varsayalım. Daha sonra bu durumda oyuna sadece iki oyuncu katılabilir. Yani dört oyuncudan oluşan bir grup, dört Switch konsoluna ve dört fiziksel arabaya da ihtiyaç duyar. Bunun dışında aktif bir internet bağlantısı da gereklidir. O halde, izleri kurmak için fiziksel alan başka bir ön şarttır. Peki ya çevrimiçi çok oyunculu? İşte Mario Kart Canlı Çok Oyunculu Kılavuzumuzun bu konuda söylediği şey.

Çevrimiçi Çok Oyunculu Mod

mario-kart-live-home-devre

Mario Kart’ta çevrimiçi çok oyunculu oynamak mümkün olsa da, birkaç ‘eğer’ ve ‘ama’ eklenmiştir. Başlangıç ​​olarak, bu çevrimiçi mod şimdiye kadar alışkın olduğunuzdan biraz farklı. Dört oyuncunun da kurulumun bulunduğu aynı odada bulunması gerekir. Bu dört oyuncu kendi evlerinden çevrimiçi oynayamaz. Dolayısıyla, Switch konsoluna, Mario Kart Live oyuncağına ve İnternet bağlantısına sahip olmanın yanı sıra, oyuncuların aynı fiziksel konumda bulunması gerekir.

Bu notta, bunların hepsi Mario Kart Live Multiplayer Guide’daki bu eğitimden alınmıştır. Hala herhangi bir şüpheniz varsa, aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin. Yuvarlayarak, işte bazı iPhone İpuçları ve Püf Noktaları, PC ipuçları ve püf noktaları ve ayrıca kontrol etmeniz gereken Android İpuçları ve Püf Noktaları.

Bir cevap yazın