How to Get Training Points in Madden 21

Madden 21’de Eğitim Puanı Nasıl Elde Edilir

Eğitim Puanları, sahadaki oyuncularınızın istatistiklerini ve yeteneklerini geliştirmenize yardımcı olabilecek bir kaynak biçimi olarak hareket eder. İyi istatistiklere sahip oyuncuların sahada iyi performans göstereceği açıktır, bu nedenle takımınız için oldukça faydalı bir rol oynayacağı için antrenman puanları oldukça önemlidir. Çok talep gördüğü için elde etmek de zor olabilir.

Bugün bu kılavuzda, Madden 21’de eğitim puanları alma hakkında bilmeniz gereken her şeyi size anlatacağız. Eğitim puanları almak zor değil, ancak kesinlikle oyunda birkaç saat çalışmanızı gerektiriyor. Ayrıca, bu puanları almanın birden fazla yolu vardır. Artık övünmeden Madden 21’de nasıl eğitim puanı kazanacağımızı öğreneceğiz.

Madden 21'de Eğitim Puanı Nasıl Elde Edilir

Madden 21’de Eğitim Puanı Nasıl Elde Edilir

Madden 21’de eğitim puanları almak için MUT zorluklarını tamamlamak, Superstar KO oyun modunu oynamak, flip card oynamak ve oyunda sahip olduğunuz günlük aktiviteleri ve zorlukları tamamlamak isteyebilirsiniz. Superstar KO, tamamlayabileceğiniz ve eğitim puanları alacağınız bazı görevler içerir. Superstar KO mücadeleleri her hafta değişecek, bu yüzden her hafta tamamlamak için bunlardan uzak durduğunuzdan emin olun,

Madden 21’de kartları çevirmek de Madden 21’de antrenman puanları elde etmenin bir başka etkili yöntemidir. Bunun için, antrenman puanları almak için ucuz kartlar satın alabilir ve ihtiyacınız olmayan herhangi bir fazla kartı satabilir veya çevirebilirsiniz. MUT zorlukları da incelemeniz gereken şeylerdir. Oyunu bir süre oynayarak, günlük aktiviteleri ve zorlukları kolayca tamamlarsınız ve bu da size eğitim puanları verir.

Rehberimizi özetlemek gerekirse, Madden 21’de eğitim puanları alma hakkında bilmeniz gereken her şey bu. Bu puanları elde etmek için yukarıda belirtildiği gibi birden fazla yöntemimiz var. Ancak, tüm bu yöntemlerden yararlanmak size kesinlikle bir avuç eğitim puanı kazandıracaktır. Bununla birlikte, yukarıdaki makaleyi okumanın sizi biraz bilgi ile donattığını umuyoruz. Bununla ilgili başka sorularınız varsa lütfen aşağıya yorum yaparak bize bildirin.

Ayrıca, sorularınız varsa veya yardım istiyorsanız iPhone İpuçları ve Püf Noktalarımıza, PC ipuçları ve püf noktalarına ve Android İpuçları ve Püf Noktalarına göz atın. Teşekkür ederim!