Madden 21

Madden 21’de Daha Fazla MUT Coin Nasıl Elde Edilir

Madden 21’deki MUT Coins, oyuncuların oyunda biriktirmesi gereken gerçekten önemli bir kaynaktır. Oyunda, oyuncuların nihai rüya takımlarını kurmalarına yardımcı olan önemli bir para birimidir. Bununla birlikte, MUT Coins’in sahip olduğu büyük önem nedeniyle, oyuna girmek oldukça zor olabilir ve bu yüzden biraz rehberliğe ihtiyacımız var.

Madden 21

Madden 21’de Daha Fazla MUT Coin Nasıl Elde Edilir

Geçeceğimiz bu kılavuzda, Madden 21’de daha fazla MUT Coin kazanmanıza yardımcı olacak bazı önemli ve yararlı adımlardan geçeceğim. Bu, oyuncuların hepsinin acele ettiği gerçekten önemli bir para birimi olduğundan, aşağıdaki adımlar kesinlikle size bir destek verecektir. Çok fazla övünmeden, Madden 21’de nasıl daha fazla MUT Jetonu kazanacağımızı hemen öğreneceğiz.

1. Temel CPU zorluklarıyla bir hazır para oluşturun

CPU zorlukları, Madden 21’de daha fazla MUT Coin elde etmenin temel adımıdır. Bu zorluklar yeni başlayanlar için oldukça hızlı ve kolaydır ve MUT Coins’in iyi parçalarını oluşturmak için öğütmenin harika bir yoludur. Unutulmaması gereken bir şey, bu zorlukların zorluk seviyesi arttıkça ödülün de artacağıdır. Daha yüksek zorluk seviyelerinde çalışmanızı önermemize rağmen, becerilerinize uygun seviyelerde rekabet etmeniz en iyisidir. Mükemmel rotadan geçmek için, bu zorlukları kendi yararınıza kullanmanız ve 20.000 ila 40.000 jeton arasında herhangi bir yerde biriktirmeniz en iyisidir.

2. Müzayede Evinde Ustalaşın

Madden 21’de daha fazla MUT Coin elde etmenin ikinci adımı, Müzayede Evi’ni oynamak ve öğrenmek. Nasıl çalıştığını bilseniz bile, zengin veya tembel oyunculardan yararlanmayı öğrenmelisiniz. Her zaman aşırı pahalı ve düşük fiyatlı oyunculara dikkat edin. Ne zaman teklif vermeye başlasanız, düşük fiyatlı ve tam fiyatı ödemeyi reddeden kartları tercih edin.

Ek olarak, çılgın teklifler içeren açık artırmalara asla girmemelisiniz. Amacımızın tembel ve zengin insanları kendi yararımıza kullanmak olduğunu her zaman hatırlayın, bu yüzden kendinize tembellik etmeyin ve bu MUT Coinleri hızlı bir şekilde geri almak istediğiniz için ucuza kart vermeyin. Sadece size iyi hizmet eden kartları saklayın. Kullanmayan kartlarınız varsa, onları çevirin, ancak kârdan daha az bir şey yapmayın.

3. Kartları doğrudan satın alın

Size verebileceğimiz önemli bir tavsiye varsa, o da paket piyangoda dolandırılmamaktır. İyi bir şey çıkarma şansınız olsa da, bu sadece şanstır. Açıkça kumar, ki bu size pahalıya mal olma ihtimali en yüksek olan! Paket piyango oynamak ve üzerinde düşünmek bile istemediğiniz bir sürü kartı çıkarmak yerine, biriktirip doğrudan istediğiniz kartı satın almanız en iyisidir. Ancak, bir istisna var. Devam eden özel bir promosyon kampanyası varsa paketleri oynamaya devam edebilirsiniz, bu size layık bir çekişi garanti edecek bir şey. Aksi takdirde, lütfen kumar oyununda kaybolmayın ve sahip olduklarınızı kaybetmeyin.

4. Oyun oynayın

Takımınızı hızlı maçlara ve turnuvalara götürmek, Madden 21’de daha fazla MUT Coin kazanmak için son bahistir. Ancak dikkatli olun ve bu konuda akıllı olun. Rakipleriniz aptal değildir ve hepsi sizin kadar çok şey bilir. Amacınız o KAZANMAYI elde etmek olmalı ve biz de bunu yapmanın en kolay yolu olduğuna inanıyoruz. Tabii ki yine de rakiplerinizi ezebilir ve skoru artırabilirsiniz ancak dikkatli olun. Amaç, bir şekilde bu WIN’i elde etmektir ve bu MUT Paraları üzerinde biriktirmeniz gerekiyorsa, saatin tükenmesi alabileceğiniz en güvenli yoldur.

Bu, Madden NFL 21’de daha fazla MUT Coin kazanmak hakkında bilmeniz gereken her şeyi kapsar. Paket Çekilişinde kaybolmak kolaydır, bu yüzden dikkatli olun ve çok dikkatli yaklaşın. Bu süreçte sabrınız ve yetenekleriniz gerçekten önemli bir rol oynar. Bu konuda ustalaşın ve önünüzdeki rotanız istediğiniz kadar pürüzsüz olsun. Bununla birlikte, yukarıdaki makaleyi okumanın sizi biraz bilgi ile donattığını umuyoruz. Bununla ilgili başka sorularınız varsa lütfen aşağıya yorum yaparak bize bildirin.

Ayrıca, sorularınız varsa veya yardım istiyorsanız, iPhone İpuçları ve Püf Noktalarımıza, PC ipuçları ve püf noktalarına ve Android İpuçları ve Püf Noktalarına göz atın. Teşekkür ederim!