Little Hope’daki oyuncular kimler

Little Hope, The Dark Pictures Anthology’nin interaktif bir drama hayatta kalma korku video oyunudur. Little Hope, antolojinin ikinci bölümü, Man of Medan adlı ilk bölümün halefi ve Supermassive Games tarafından geliştirilmiş ve Bandai Namco Entertainment tarafından yayınlanmıştır. Oyunun ilk sürümü yakın zamanda 30 Ekim 2020’de çıkacak ve PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows için mevcut.

Küçük umut

Little Hope’daki oyuncular kimler | Yayın Ayrıntıları

Oyun, şaşırtıcı oynanışı ve gerçek film endüstrisinden getirilen oyuncu kadrosu ve ekibi ile ünlüdür. Little Hope, oyundaki birçok rolü üstlenen birden fazla oyuncu ve aktris içeriyor. Bugün, Little Hope | dizisindeki aktörlerin kimler olduğuna dair rehberimizin yardımıyla hepsinin kim olduğuna bakacağız | döküm ayrıntıları.

Küratör olarak Pip Torrens

Man of Medan’da oynadıysanız, Pip Torrens’in yüzü birçok kişiye tanıdık gelebilir. Pip Torrens, kullanıcıyla konuşan bir karakter olarak tasvir edildiği Man of Medan’da da küratör veya anlatıcı rolünü oynuyor. Pip Torrens, Netflix dizisi The Crown’daki rolüyle ve Poldark ve Versailles’deki başrolleriyle büyük ün kazandı. Film görünümlerine gelince, The Danish Girl, The Iron Lady, War Horse ve Star Wars: The Force Awakens filmlerinde rol aldı.

Will Poulter as Andrew, Anthony ve Abraham

William Jack Poulter, oyunda ana karakter Andrew’u ve Anthony ve Abraham gibi diğer karakter yinelemelerini oynuyor. Onu çok önemli bir karakter olarak göreceksiniz ve oyunlarda en çok tanınan karakterlerin rollerini oynuyor. Zaten biliyor olabileceğiniz gibi, oyundaki birçok karakterin birden fazla yinelemesi var. Oyuncular arasında Will Poulter, karakterinin üç yinelemesini de oynayan tek aktör.

Öne çıkan film görünümleri arasında Dawn Treader, We the Millers, Midsommar ve Black Mirror: Bandersnatch yer alıyor. Bununla birlikte, fantastik macera filmi Narnia Günlükleri’ndeki rolü, dizinin önde gelen karakterlerinden biri olmaya devam ediyor ve ilk film tanınmasını Narnia Günlükleri: Şafak Yıldızı Yolculuğu ile kazandı.

Caitlyn Sponheimer, Taylor ve Tanya rolünde

Caitlyn Spoheimer, İngiliz oyuncu ve yazardır. Oyunda Taylor ve Tanya karakterlerinin rollerini üstleniyor. Caitlyn Sponheimer aynı zamanda gerçek hayatta bir yapımcı ve yönetmendir ve dikkate değer eserlerinden bazıları arasında April in Autumn (2018), The Boys (2019) ve Kitty’s Naughty Knickers (2019) yer alıyor.

Rebecca Brierley Tabitha olarak

Oyunda Tabitha adında bir karakter bulacaksınız. Bu karakter esasen Taylor’un 1692 versiyonudur. Rebecca Brierley’in rolü oyunda Tabitha’ya ses veriyor. Rebecca Brierly gerçekten uzun bir jenerik listesine sahip değil, ancak rol aldığı filmlerden bazıları An Actor’s Guide to Resting (2013), Pleasure Island (2015) ve The Dark Pictures: Little Hope (2020).

Alex Ivanovici John ve James olarak

Alex Ivanovici, oyundaki her üç zaman diliminde de baba rolünü oynuyor. Daha spesifik olarak, John, James ve Joseph gibi figürleri oynuyor. Alex Ivanovici, Kanadalı bir aktörün yanı sıra, 300 ve X-Men: Days of Future Past gibi büyük filmlerde küçük roller oynayan bir tiyatro yönetmenidir. Bunun dışında Assassin’s Creed 2, Revelations, Brotherhood gibi çeşitli AAA başlık oyunlarında ses veren ve oyunculuk yapan video oyun endüstrisinde kayda değer bir kişi.

Martin Walsh Joseph olarak

Joseph, oyunda John’un eski çiftidir ve Joseph olarak oynayan Martin Walsh’dur. Martin de filmlerde sadece küçük görünüşlere sahipti, ancak yer aldığı iki büyük başlık Game of Thrones (2011), Curfew (2019) ve Beautiful Thing (1996).

Ellen David Angela ve Anne olarak

Ellen David, Kanadalı bir aktris ve oyunda Angela ve Anne’nin arkasındaki ses sanatçısı. Film kariyeri oldukça iyi ve Goon ve 18 to Life gibi filmlerde rol aldı. Buna ek olarak, Ubisoft’un oyunlarıyla da güçlü bir çalışma ilişkisine sahip ve Assassin’s Creed 2, Brotherhood, Syndicate, Splinter Cell ve Watch Dogs gibi başlıklarda seslendirmiş ve oynamıştır.

Louise Atkins Amy olarak

Louise Atkins, oyunda Anne’nin 1692’de doppelganger’ı Amy rolünü üstleniyor. Emmerdale ve Coronation Street gibi televizyon dizilerinde ağırlıklı olarak küçük rollerde çalışan bir İngiliz aktris.

Kyle Bailey Daniel ve Dennis olarak

Kyle Bailey, Daniel ve Dennis karakterlerini canlandırıyor. Daniel ve Dennis oyunun sporcu Günümüzde ve 1972’de kardeş. Bailey, bazı meslektaşları gibi, oyunculuk parçasını tanıma konusunda uzun bir çizgiye sahip değil, ancak Heartland (2017) ve Bitten (2014) gibi televizyon dizilerinde küçük rolleri var.

Scott Haining David olarak

Scott Haining, Daniel’in 1692 versiyonu olan Little Hope’da David için seslendirdi. Daniel’in oyunda, ikisi Bailey tarafından yapılan üç versiyonu var, dolayısıyla boşluğu Haining dolduruyor. Scott Haining, tamamen müzikal olarak yetenekli bir ailesi olan İngiltere’den bir aktördür. Filmde büyük rolleri olmamasına rağmen Waterloo Road ve The Innocents gibi şovlarda rol aldı.

Holly Smith Mary olarak

Holly Smith, Little Hope’da rol alacak genç oyunculardan biridir. Oyunda, 1692’de Mary çocuğu rolünü oynamaktadır. Şimdiye kadar, diğer rol görünümlerinden hiçbirini bulamadık, bu yüzden deneyim listesinin diğerlerininki kadar kapsamlı olmadığı sonucuna varacağız.

Ella Rose Roderre Megan olarak

Ella Rose Roderre, oyunda rol alan başka bir genç oyuncu. Mary’nin 1972’deki dublör (Megan) sesinden sorumludur. Genç olmasına rağmen, Fransız dizisi True North ve çocuk şovu Snowsnaps’ta rol almıştır.

Kevin Hanchard Vince olarak

Kevin Hanchard, Little Hope’da Vince rolünü üstleniyor. Vince, barda tanıştığın ve şehirde sık sık karşılaşacağın adam. Önemli görünümlerinden bazıları Orphan Black ve The Expanse’de yer aldı. Diğer eserler arasında Suicide Squad’daki rolünün yanı sıra popüler olan Watch Dogs 2 olan başka bir video oyunu yer alıyor.

David Smith Reverend Carver olarak

David Smith, 1692 geri dönüşlerinde göreceğiniz Reverend Carver karakterinden sorumludur. Bakış açınıza bağlı olarak oyundaki bu karakter kötü veya tam tersi olarak değerlendirilebilir. Smith, Amerikalı bir aktör ve Chicago’dan bir model. TV şovlarında küçük rolleri var ve My Network TV telenovela Wicked Wicked Games’de yer alıyor.

Little Hope için oyuncu kadrosunun ayrıntılarını kapsayan bir sonuca varıyoruz. Kılavuzdan anlaşılacağı gibi, oyun ana akım filmlerden büyük ve küçük TV şovlarına kadar ekip içeriyor, bu da oyunu daha ilginç hale getiriyor. Bununla birlikte, yukarıdaki kılavuzu okumanın size bazı değerli bilgiler ve yardımlar sağlamasını umuyoruz. Bununla ilgili başka sorularınız varsa lütfen aşağıya yorum yaparak bize bildirin.

Ayrıca, sorularınız varsa veya yardım istiyorsanız, iPhone İpuçları ve Püf Noktalarımıza, PC ipuçları ve püf noktalarına ve Android İpuçları ve Püf Noktalarına göz atın. Teşekkür ederim!