Lingering Malady nasıl tamamlanır

Lingering Malady, Adventure Rank 30’da Modstadt’taki Aramis’ten seçebileceğiniz bir Genshin Impact görevidir. Aramis’i nerede bulacağınızı merak ediyorsanız, Katedral’in yakınındaki merdivenlerin üssüne gidin. Görev başladığında, oyun sizi şehrin dört bir yanına dağılmış birkaç poster ve reklam panosu bulmanız için görevlendirecek.

Toplamda, özetleyen 4 konum var. 4 konumun her biri, bazı binalara ölçeklendirmenizi gerektirir. Okumaya devam ederek, gitmeniz gereken her konum için konum kılavuzunun yanı sıra, tam olarak anlamak için bir harita ekran görüntüsünü bulacaksınız. Bu yüzden daha fazla övünmeden, Genshin Impact’te Lingering Malady’yi nasıl tamamlayacağımızı hemen öğreneceğiz.

Genshin Etkisi: Lingering Malady nasıl tamamlanır

Konum 1

Favonius Şövalyeleri binasında, güneybatıya bir sonraki çatıya doğru süzülün. Bu çatıda ilk posteri bulacaksınız

Konum 2

Ardından, Demirci lokasyonunun batısındaki çatıya gidin. Bu çatıda ikinci posteri bulacaksınız

Konum 3

Üçüncü afiş, Modstadt duvarının üstünde. Aşağıdaki konumda gösterildiği gibi bu duvarın tepesine koşun ve orada posteri bulacaksınız.

4.Konum

Son dördüncü ve son poster için, Alchemy masa üretim alanı bulunan binaya gidin. Çatıya kadar ölçeklendirin ve afişi orada bulacaksınız

Bunlar, Genshin Impact’teki Lingering Malady’yi tamamlamak için ziyaret etmeniz gereken 4 yer. Tam harita sunumuna ihtiyacınız varsa, her bir konum için ekli ekran görüntüsüne bakın. Bununla birlikte, yukarıdaki kılavuzu okumanın size bazı değerli bilgiler ve yardımlar sağlamasını umuyoruz. Bununla ilgili başka sorularınız varsa lütfen aşağıya yorum yaparak bize bildirin.

Ayrıca, sorularınız varsa veya yardım istiyorsanız, iPhone İpuçları ve Püf Noktalarımıza, PC ipuçları ve püf noktalarına ve Android İpuçları ve Püf Noktalarına göz atın. Teşekkür ederim!