Lenovo Flash Tool

Lenovo Downloader Tool’u İndirin (En Son Lenovo Flash Aracı)

Lenovo Downloader Tool, kullanıcıların Qualcomm yonga seti cihazlarındaki stok üretici yazılımını kolayca flaş etmelerini sağlayan küçük bir Windows yardımcı programıdır. Piyasada herhangi bir Qualcomm cihazına stok ROM’u yüklemek için birçok araç bulunmasına rağmen, bu indirme aracı, SPD Yükseltme Aracına benzer şekilde çalışan, kullanımı kolay basit bir arayüze sahiptir. Aynı şeyi arıyorsanız, aracı aşağıdaki 2020 en son sürümleriyle birlikte indirebilirsiniz.

Araç ayrıca, indirme panelinden eMMC Programmer, Raw Programmer ve Chipset Number içeren birden fazla indirme ayarı sunar. Açıkçası, resmi Lenovo Downloader Tool Lenovo cihazlarını destekliyor. Ancak diğer tüm Qualcomm Snapdragon işlemci destekli cihazları da destekler. Şimdi, aşağıdaki özelliklerden bazılarına bir göz atalım.

Lenovo Flash Aracı

Lenovo Downloader Tool’un Özellikleri

1. Basit Kullanıcı Arayüzü: Araç, minimum ayarlara sahip basit bir kullanıcı arayüzüyle birlikte gelir. Böylece, tüm kullanıcılar Ayarlar panelinden kolayca görev gerçekleştirebilir. Kullanıcılar ayrıca indirme ayarlarını ve yonga seti numarasını değiştirebilirler.

2. Flash Stok ROM’u: Kullanıcıların akıllı telefonlar ve tablet cihazlar da dahil olmak üzere tüm Qualcomm yonga seti özellikli cihazlarda stok üretici yazılımını (Stok ROM) flaş etmesine olanak tanır. Cihaz modeliniz için doğru ve en son üretici yazılımı dosyasını almanız gerekecektir. Aracı çalıştırın> Yükle düğmesini seçin> Aygıt yazılımı dosyasını bulun> Yanıp sönmeyi başlatmak için Başlat’a tıklayın.

3. İndirme Ayarları: Kullanıcıların eMMC Programlayıcı, Ham Programlayıcı ve Yonga Seti Numarasını içeren İndirme Panelinden birden fazla indirme ayarını değiştirmelerine olanak tanır.

4. Qualcomm Cihazlarını destekler: Araç yalnızca Lenovo cihazlarını değil, aynı zamanda diğer Qualcomm yonga seti özellikli cihazları da destekler. Qualcomm Sürücüsünü PC’nize kurun> Firmware dosyasını yükleyin> Yanıp sönmeye başlayın.

5. Windows’ta çalışır: Yardımcı araç, tüm Windows işletim sistemi sürümlerinde (32 bit ve 64 bit) çalışır. En son Windows 10 sürümünü veya Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 gibi önceki sürümleri kullanıyor olsanız da, yanıp sönme aracı mükemmel çalışır.

Lenovo Downloader Tool’u İndirin (En Son Lenovo Flash Aracı) – 2020

İşte bu çocuklar. Makaleyi yararlı bulduğunuzu varsayıyoruz. Aşağıdaki yorumda sormaktan çekinmeyin.

Kredi: Lenovo Downloader Tool, Wingtech Shanghai tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır. Tüm kredi onlara gidiyor.