Lama-Rama Mücadeleleri ve Ödülleri

Son zamanlarda Psynoix, Rocket League’in oynaması ücretsiz olan ön lansmanını Epic Games ile birlikte çalışarak kutlamaya karar verdi. Sonuç olarak, Llama-Rama adlı Fortnite temalı bir etkinliğe ev sahipliği yapacaklar. Bu etkinlikte hem Fortnite hem de Rocket League için çeşitli zorluklar olacak.

Bu zorlukları tamamlamak size ücretsiz kozmetik ürünler sağlayacaktır. Ancak, tüm bu görevleri tamamlamak için sınırlı zamanınız olacak. Llama Rama etkinliği 26 Eylül’den başlayıp 12 Ekim 2020’ye kadar sürecek.

Lama-Rama Mücadeleleri ve Ödülleri

Lama-Rama Etkinliği: Zorluklar ve Ödüller

Lama Etkinliğinde tamamlanması gereken beş görev olacak çünkü Rocket League’in bir sonraki mücadelesini tamamlamak için önceki mücadele ödülleri gerekecek. Fortnite ve Rocket League için zorluklar aynı olacak, ancak ödüller farklı olacak. İşte onunla ilişkili tüm zorlukların ve ödüllerin listesi.

Meydan Okuma Numarası Meydan okuma Rocket League’de Ödül Fortnite’da ödül
1 Herhangi bir oynatma listesinde Çevrimiçi bir maç oynayın Lama Flyer Anteni Rocket League Spreyi
2 Llana Anteni ile 1 çevrimiçi maç kazanın En İyi Lama Topper Holodata Drop Contrail
3 Lama Topper ile 5 gol, kurtarış veya asist alın Loot Lama Octane Çıkartması Rocket groove müzik parçası
4 Lama Çıkartması ile herhangi bir oynatma listesinde 5 çevrimiçi maç kazanın Alev tekerlekleri Rocket League İfade
5 Llama tekerlekleriyle herhangi bir çevrimiçi maçta MVP alın Savaş Otobüsü + Savaş balonları Anteni, Savaş Otobüsü tekerlekleri ve savaş otobüsü motoru sesi Octane Rocket League Backbling + Stil varyantı

Lama-Rama sınırlı süreli bir etkinliktir. Bununla birlikte, tüm ödülleri almak için giriş yaptığınızdan ve zorlukları tamamladığınızdan emin olun. Lama-Rama etkinliğiyle ilgili tüm bildiklerimiz bu ve bu kılavuzun size yardımcı olmasını umuyoruz. Şimdi, cbak bizim Daha fazlasını öğrenmek için Windows Kılavuzları, Oyun Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone ve Android Kılavuzları. Eğer varsave sorgular, adınız ve e-posta kimliğinizle yorum yapın. Dahası, oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için kendi YouTube Kanalımıza abone olun.