Spiritfarer: Where to find Comet Rocks and Silica Powder

Kuyrukluyıldız Kayaları ve Silika Tozu nerede bulunur?

Spiritfarer’da ilerlediğinizde, kaynakları bulmak için giderek daha zor bir şekilde avlanmak zorunda kalacaksınız. Hikayeye devam etmek için hayati önem taşıyan binalar inşa etmek ve yükseltmeleri elde etmek için bunlara ihtiyacınız olacak. Oyundaki bu tür iki kaynak Comet Rocks ve Silica Powder. Bu kılavuzda, Spiritfarer’da Kuyrukluyıldız Kayalarını ve Silika Tozunu nasıl elde edeceğinizi anlamanıza yardımcı olacağız.

Spiritfarer, çağdaş zamanlarda piyasaya sürülecek en özel ve ilgi çekici oyunlardan biridir. Acımasız ölüm konusunu, yemek pişirme, sarılmalar ve diğer eğlenceli aktivitelerin hafif yürekli ve neşeli temalarıyla ustaca birleştirir. Oyuncular, adını taşıyan karakterin rolüne adım atar ve dinamik karakterler ve güzel sanat tarzıyla derin bir hikaye deneyimi yaşarlar.

Spiritfarer: Comet Rocks ve Silika Tozu nerede bulunur?

Spiritfarer’da Kuyruklu Yıldız Kayaları Nasıl Elde Edilir

Comet Rocks, Spiritfarer’da oyunda çeşitli yükseltmeler ve geliştirmeler elde etmek için kullanılabilen özel öğelerdir. Ancak oyunun başında topladığınız denizanasına benzer şekilde, Kuyrukluyıldız Kayalarını yalnızca belirli yerlerden elde edebilirsiniz. Onları bulmak için önce Giovanni ile buluşmanız ve geminizi kaya yok edici ile yükseltmeniz gerekecek. Bu iki görevi de tamamladıktan sonra Giovanni sizi kenara çekecek ve küçük bir etkinlik verecek. Bu, Comet Rocks elde edebileceğiniz Comet Shower hakkında bilgi edinmenize yardımcı olacaktır. Bu, denizanası olayından biraz farklı çünkü oraya düşen kuyruklu yıldızları geri almak için teknenizin etrafında hareket etmeniz gerekecek.

Bu noktanın ötesinde, oyun boyunca rastgele Comet Shower etkinliklerine rastlayacaksınız. Ancak, bunları yalnızca haritanın güneydoğu bölgesinde bulacaksınız. Kaya yok edicisinin bu bölgeye girip bir Kuyrukluyıldız Duşunu izlemesini isteyeceksiniz. Bu amaçla, düşen yıldızları görebileceğiniz, denizin mavi ve yeşil renkli alanlarına dikkat edin. Kırmızı ve turuncu kayan yıldızları puslu bir şekilde parlayan mavi olanlardan net bir şekilde ayırt edebilmelisiniz. Bu olaylar Giovanni’nin size çok yakından tanıdığı olaylara benziyor.

Spiritfarer’da Silika Tozu Nasıl Elde Edilir

Spiritfarer’da nerede olduğunuza bağlı olarak Silika Tozu, geminizi ve Ruhların konutlarını çeşitli şekillerde yükseltmek için kullanılabilir. Crusher’a Quartz Shards atarak elde edebilirsiniz. İkincisi, ne yazık ki, elde etmek oldukça zordur. Bu tesisi inşa etmek için önce geminizin Taslak Standını Uzman seviyesine yükseltmeniz gerekecek.

Spiritfarer: Comet Rocks ve Silika Tozu nerede bulunur?

Bunun için 100 Yün Kumaş ve 100 Demir Külçe ihtiyacınız olacak. Bundan sonra, Crusher’ı da geminizde yapmalısınız. Bunun için 5 Çinko Külçe, 7 Pulsar Külçe ve 15 Kül Kalas gerekir. Bunları Kaya Bariyerinin ötesindeki bölgelerde edinebilirsiniz.

Bu iki temel gereksinimi karşıladıktan sonra Silika Tozu üretmek yeterince kolaydır. PlayStation4’ünüzdeki Kare Düğmeye, Xbox One’ınızdaki X Düğmesine veya Nintendo Switch’inizdeki Y Düğmesine basarak Crusher binasını ziyaret etmeniz ve cihazı etkinleştirmeniz yeterlidir. Bundan sonra, bir Kuvars Parçası seçmeye devam edin ve konsolunuzdaki ilgili düğmeye tekrar tekrar basarak onu toz haline getirin. Çok yakında elinizde köpüklü bir Silis Tozu yığını olacak.

Şimdilik bu kadar. Rehberimizin Spiritfarer’da Comet Rocks ve Silica Powder’ı nasıl elde edeceğinizi anlamanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Şimdi, cbak bizim Daha fazlasını okumak için Windows Kılavuzları, Oyun Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone ve Android Kılavuzları. Ancak, eğer varsay sorgular veya geri bildirimler, adınız ve e-posta kimliğinizle yorum yapın. Yakında cevap vermek için elimizden geleni yapacağız. Ayrıca, oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için YouTube Kanalımıza abone olun.