Konserve ton balıklı salata

Konserve ton balıklı salata tarifi

Eğer ararsan konserve ton balığı ile tarifler kesinlikle taze bir salata düşündünüz. Keila Ramos, kereviz ve mayonezli ton balıklı salata tarifini paylaşarak size bu konuda yardımcı oluyor.

Talimatlara dikkat edin ve listedeki tüm malzemeleri toplayın, ancak sizi istediğiniz herhangi bir ekstra malzemeyi ekleyerek tarifi beğeninize göre değiştirmeye davet ediyoruz.

Akşam yemeği veya başlangıç ​​olarak, bu konserve ton balıklı salata Lezzetlidir ve masadaki herkes tarafından beğenileceğinden emin olabilirsiniz.

2 kişi
30 dk.
Fiyat
Düşük zorluk

Ek özellikler:
Ucuz Maliyet, İlkbahar-Yaz Aylarında Popüler, Fırınlama Yok

Konserve ton balıklı salata yapmak için malzemeler:

Konserve ton balığı salatası nasıl yapılır:

1

İle başlıyoruz ton balığını ez ve parçala, önceden bir çatal yardımıyla boşaltılır. Ayrıca kerevizi yıkayıp çok ince dilimler halinde doğruyoruz.

İsterseniz bu tarifi hafif konserve ton balıklı salata yapmak için doğal ton balığı kullanabilirsiniz.

2

Soğanı dilimlere, biberi de kare şeklinde doğrarız.

Bu hızlı ve kolay ton balıklı salataya dilediğiniz ekstraları ekleyebilirsiniz ancak listede yazanlar ile taze ve süper lezzetli bir yemek almanız yeterli.

3

Bitirmek için tüm malzemeleri bir kaseye koyun ve iyice karıştırın. Salatayı biraz mayonez, tuz, karabiber ve sirke ile süsleyin. Servis zamanına kadar buzdolabında saklayın ve bu kadar.

Bu adım adım tariflerden herhangi biriyle mayonezi kendiniz yapabileceğinizi unutmayın:

4

Bu konserve ton balıklı salata Bir marul tabanında servis edebilirsiniz ve hızlı bir akşam yemeğini çözmek veya bir aile toplantısında başlangıç ​​olarak sunmak için mükemmeldir, kolay, hızlı ve lezzetlidir.

RecetasGratis’ten, konserve ton balığı ile bu tarifin talimatlarını adım adım izleyerek hazırlamanızı ve bize nasıl gittiğini anlatmanızı ve eğer sizi varyasyon yapmaya teşvik ediyorsa, kendi tarifinizi yayınlamaktan çekinmeyin. Afiyet olsun!