KMSpico Nasıl Kullanılır ve Güvenle İndirilir

KMSPico, Microsoft Windows’un korsan versiyonunun kimliğini doğrulamak için kullanılır. Buna rağmen, bu KMS teknolojisi Microsoft tarafından finanse edilmektedir. Ancak Microsoft Windows’un lisanssız bir sürümünü kullanıyorsanız, Windows kurulumunuzun tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için KMSpico’yu kullanabilir ve güvenle indirebilirsiniz. Bugünün kılavuzunda, size KMSpico kullanımı ve bu büyüleyici araçla pencereleri nasıl etkinleştirebileceğiniz hakkında her şeyi anlatacağım.

KMSpico’nun en son sürümü ile, Windows 10 ve Windows 8’i masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızda nihai planla etkinleştirebilirsiniz. Yazılım hem 32 bit hem de 64 bit mimaride çalışır. Ayrıca, siz onu güncellerken pencereleri otomatik olarak etkinleştirir. Böylece lisansı tekrar güncellemeniz ve düzeltmeniz gerekmez. Windows lisansınızı etkinleştirmek için KMSpico’yu nasıl indireceğinize dair eksiksiz bir kılavuz.

KMSpico Nasıl Kullanılır ve Güvenle İndirilir

KMSpico Nasıl Kullanılır ve Güvenle İndirilir

KMSpico, güvenli ve orijinal bir kaynaktan indirirseniz güvenilir bir yazılımdır. Pencereleri ve ofis ürünlerini etkinleştirmenize yardımcı olur. Bu aracın yardımıyla, aktif Microsoft ürünlerini satın almadan tüm hayatınız boyunca kullanabilirsiniz.

2020’de KMSPico kullanmak kesinlikle güvenilirdir. Sonuçta, düzenli olarak güncellenen ve bakımı yapılan bir araçtır. KMSpico’nun nasıl kullanılacağına bakalım. KMSPico, yakındaki ağda KMS Anahtar Yönetim Hizmeti Sunucusunun bir emülatör varyantını oluşturur. Bu nedenle, pencereleri çevrimiçi sunucu aktivasyonundan engeller.

KMSpico’yu Güvenle İndirin

KMspico’yu indirmek o kadar da karmaşık değil. KMSpico’yu herhangi bir sorunla karşılaşmadan güvenle indirmek için kılavuzu daha fazla izleyin. İndirmek için adımları görelim:

  • Öncelikle şuraya gidin:
    yazılımı indirmek için KMSpico’nun resmi web sitesi.
  • Şimdi bir mesaj kutusu açılır ve sizden onu kaydetmek istediğiniz konumu seçmenizi ister. Ayrıca, ihtiyacınıza göre konumu seçin ve şimdi indir düğmesine dokunun.
  • Ağ hızınıza bağlı olarak indirilmesi birkaç dakika sürer.
  • İndirme tamamlandıktan sonra bir ZIP dosyası göreceksiniz.
  • Bu ZIP dosyasını çıkarın ve indirme sayfasında alacağınız bir şifre yazın. (zip dosyası için şifre: 12345)
  • İşte bu ve şimdi PC’nize başarıyla indirdiniz.

Ömür boyu Windows lisansı için KMSpico kullanma adımları

Adımları uygulamadan önce, KMSpico’nun tüm dosya bileşenlerini indirip çıkardığınızdan emin olun. Ayrıca, sorunsuz bir kilit açma deneyimi için herhangi bir antivirüs veya Windows defender gerçek zamanlı korumasını devre dışı bıraktığınızdan emin olun.

Aşama 1: KMSpico yazılımını açın

Adım 2: Kullanıcı hesabı kontrolü istenirse EVET’e dokunun. Bilgisayarınıza hangi programı yüklediğinize bağlı olarak, aşağıdaki pencereyi resimde gösterildiği gibi göreceksiniz ve simge, yazılımı otomatik olarak algılayacak ve kırmızı düğmeyi gösterecektir.

KMSpico Nasıl Kullanılır ve Güvenle İndirilir

İşletim sistemini yakın zamanda kurduysanız, aktivasyon sürecini başlatmak için kırmızı düğmeye basın.

Aşama 3: Aktivasyon durumunuzu izlemek istemeniz durumunda, Tokenler bölümüne gidin ve mavi ‘i’ düğmesine dokunun. Bu işlem size sistem sürümünüz ve aktivasyon durumunuz hakkında bilgi verir.

Sistem sürümünüzü kontrol etmek için ayrıca Başlat’a gidip sisteminize sağ tıklayabilir ve açılır menüden özelliklere gidebilirsiniz. Aktivasyon durumu ile ilgili tüm bilgileri gösteren bir pencere açılacaktır.

İşte bu ve şimdi sisteminiz başarıyla etkinleştirildi ve artık sistemin tüm işlevlerini deneyimleyebilirsiniz.

Sonuç

Bence resmi web sitesinden indirmeniz riskli değil. Ancak maalesef yetkisiz yazılım olarak veriliyor. KMSPico’nun Microsoft Corporation veya Diğer İşletim sistemi hizmet sağlayıcıları ile bağlantısı yoktur. Kişisel olarak kullandım ve Windows yazılımının tüm modellerini bilgisayarların özel kanallarında etkinleştirmek için kullanıyorum.

KMSpico’nun en iyi yanı, pencerelerin etkinleştirilmesi için herhangi bir çevrimiçi sunucu kullanmamasıdır. Birçoğunuzun yetkisiz bir yazılım olması durumunda ne kadar güvenli olduğunu düşündüğünü biliyorum. Bunun için endişelenme. Kullanımı tamamen güvenli ve güvenilirdir.