Kızarmış Tavuk Makarna Salatası

Kızarmış Tavuk Makarna Salatası Tarifi

Şüphesiz birimizden çoğumuzda kızarmış tavuk kalmıştır ve onlar ne yapacaklarını gerçekten bilmeden buzdolabının etrafında dolanırlar. Size çözümü getiriyorum ve Ücretsiz Tariflerde size nasıl lezzetli bir yemek hazırlayacağınızı öğretiyorum kızarmış tavuk makarna salatası Ne kadar zengin olduğuna dair bir nefes alacak, elbette sık sık tekrar etmeye cesaret edeceksiniz! Ve daha lezzetli tarifler arıyorsanız, sizi Cuca’nın gizli tatlıları blogumda bekliyor olacağım.

4 kişi
30 dk.
Ana yemek
Düşük zorluk

Ek özellikler:
Ucuz maliyet, kaynatılmış

Fırında Tavuk Makarna Salatası Yapmak İçin Malzemeler:

Kızarmış Tavuklu Makarna Salatası nasıl yapılır:

1

Makarna salatası ve tavuk göğsü için bu tarife, bir tencereye su koyarak ve kaynamaya başladığında başlıyoruz. makarnayı ekliyoruz. Al dente olana kadar pişmesine izin verin (yani, bitmiş ama aşırı yumuşak değil). Sonra bir süzgece koyup soğuk su ekleyip tüm suyu bırakmasına izin veriyoruz.

2

Bu arada elmayı yıkar, sapını ve çekirdeğini çıkarır ve küçük parçalara bölerek kabuklarını bırakırız. Büyük bir kaseye koyuyoruz.

3

Kızartılmış tavuk göğsünü alıp, derisini ve kemiklerini çıkarıp parçalara ayırıyoruz. Bu adım, soğuk etle ve göğüs çok kolay bir şekilde iplik haline getirildiği için sadece ellerinizle yapmak çok kolaydır. Tavuk ve mayonezli makarna salatası sunacağımız kaba kuş parçalarını koyuyoruz.

4

Peyniri kestik beyaz peynir doğrayın ve ekleyin. Mısırı süzüp makarna ve bir avuç kuru üzümle birlikte ekliyoruz.

Tavuk ve elmalı makarna salatasına ekleyeceğiniz tüm malzemelerin damak zevkinize göre değişiklik gösterebileceğini unutmayın.

5

Tavuk ve peynirli makarna salatasına birkaç yemek kaşığı mayonez koyup iyice karıştırıyoruz. Ev yapımı mayonez sosunu kendiniz yapabileceğinizi unutmayın.

Hile: Mayonezle birlikte denize girmeyin, çünkü mayonez sos içinde pansuman yapmaktan ve malzemeleri boğmamaktan ibarettir.

6

Hizmet edebiliriz kızarmış tavuk makarna salatası hemen veya buzdolabına alıp taze olarak servis edin. Dışarıda yemek yememiz gerekiyorsa işe gitmek için ideal bir seçenektir. Afiyet olsun!