Kırmızı soğanlı patates salatası

Mor soğan tarifi ile patates salatası

Salatalar sıcakla mücadele etmenin en iyi yoludur, çünkü canlandırıcı olmanın yanı sıra, sadece birkaç dakika içinde eksiksiz ve lezzetli bir yemek elde etmemizi sağlarlar. Onları bir tupperware içinde ayırabilir ve onları plaj için bir tarif haline getirebilir, evde yiyebilir veya başka bir güçlü yemeğe eşlik edebiliriz. Ücretsiz Tariflerde paylaştığımızı denemeye cesaretiniz varsa, okumaya devam edin ve öğrenin mor soğanlı patates salatası nasıl yapılır.

4 kişi
15 dk.
Ana yemek
Düşük zorluk

Ek özellikler:
Ucuz maliyet, Laktozsuz tarif, İlkbahar-Yaz aylarında popüler, Soğuk

Kırmızı soğanlı patates salatası yapmak için malzemeler:

Kırmızı Soğan Patates Salatası nasıl yapılır:

1

Ton balıklı pişmiş patates salatası tarifine yaprakları iyice yıkayıp, patatesleri doğrayarak başladık. kırmızı soğanı doğramak ve zeytinleri (kemiği varsa) çekirdeklendirmek. Bu yemek için çeşitli chambray patatesleri seçtik, böylece ikiye böldük ve deriyle pişirdik.

Kırmızı soğan patates salatası tarifi - Adım 1

2

Önceki malzemeleri bir salata kasesine yerleştiriyoruz, süzülmüş ton balığını ekle ve iyice karıştırın. İşlemi hızlandırmak için pişirdiğimiz patatesleri soğuk suya koyabiliriz çünkü hazırladığımız patates ve kırmızı soğan salatası sıcak değildir.

Kırmızı soğan patates salatası tarifi - Adım 2

3

İçin baharat yapmakZeytinyağını limon suyu, ezilmiş sarımsak, zerdeçal, tuz ve karabiberle karıştırıp tadına bakıyoruz. Daha çok seversek, ballı hardallı salata da hazırlayabiliriz. Aynı şekilde balzamik sirke de mükemmel bir seçenektir.

Kırmızı Soğan Patates Salatası Tarifi - 3. Adım

4

Sosu e’ye döküyoruzKırmızı soğan ve ton balıklı patates salatasıhemen karıştırın ve servis yapın. Bu yaz salatası, sahile götürmek, piknik yapmak veya mutfakta çok fazla vakit geçirmeden evde tadını çıkarmak için tariflerimize dahil etmek için idealdir. Denemeniz gereken diğer soğuk ve lezzetli salatalar şunlardır:

Kırmızı Soğan Patates Salatası Tarifi - 4. Adım