Kik Hesabınızı Kalıcı Olarak Silme

Bu kılavuzda, size Kik hesabınızı kalıcı olarak silmek için gereken adımları göstereceğiz. Bu uygulama, bir anlık mesajlaşma servisinden talep edebileceğiniz tüm gereksinimleri işaretler. En önemli USP’si, telefon numaranızı kullanmadan kaydolma yeteneğidir. Bununla birlikte, bu uygulamadan memnun değilseniz veya yalnızca diğer sosyal medya platformlarından herhangi birine gemi atlamak istiyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz iki farklı seçeneğiniz vardır.

Hesabınızı geçici olarak devre dışı bırakabilir veya tamamen silebilirsiniz. Kik’in dilinde, ikincisi, hesabın kalıcı olarak devre dışı bırakılması olarak da bilinir. Ve bu kılavuzda, tam da buna odaklanacağız. Bugün size Kik hesabınızı kalıcı olarak silmenizi göstereceğiz ve ayrıca hesabınıza veda etmeye karar verdiğinizde ne olacağını size bildireceğiz. Talimatları takip edin.

kik hesabını kalıcı olarak sil

Kik hesabınızı kalıcı olarak nasıl silebilirsiniz?

Geçici devre dışı bırakma durumunda, Kik kullanıcı adınız aranamayacak ve adınız da kişilerin kişi listelerinden silinecektir. Ancak, hesabınızda tekrar oturum açarak hesabınızı kolayca yeniden etkinleştirebilirsiniz. Ancak kalıcı bir devre dışı bırakma (diğer bir deyişle silme) durumunda, hesabınıza artık erişilemez.

Aynı şekilde, kullanıcı adınız uygulamanın herhangi bir yerinde aranamayacak ve profiliniz de şimdiye kadar iletişim kurduğunuz kişilerin kişi listesinden silinecektir. Ayrıca, tüm kişileriniz ve mesaj geçmişiniz sonsuza kadar kaybolacak ve bunlara asla erişemeyeceksiniz. Artık yankıların farkına vardığınıza göre, işte Kik hesabınızı kalıcı olarak silmek için ayrıntılı adımlar.

Talimatlar Adımlar

 1. Kik’in kalıcı devre dışı bırakma web sitesine gidin.
 2. Şimdi o hesapla ilişkili kullanıcı adınızı ve e-posta adresinizi girin.
  kik hesap detayı
 3. Ardından, hesabınızın kalıcı olarak devre dışı bırakılmasının nedenini seçmeniz gerekecek. Açılır menüden istediğiniz seçeneği seçin.
 4. İsterseniz, bazı ek sorunları, sorunları veya hesabınızı silme nedeninizi de açıklayabilirsiniz (isteğe bağlı).
  sebep
 5. Son olarak, alındı ​​mesajını işaretleyin ve Git’i tıklayın.
 6. Artık e-posta adresinize hesap devre dışı bırakma bağlantısını alacaksınız. Bu bağlantıyı açın ve ekrandaki talimatlara devam edin.
  kik'i sil

Bu kadar. Bunlar, Kik Hesabınızı kalıcı olarak silme adımlarıdır. Şimdi başka bir senaryoya bakalım.

Çocuğunuzun Kik Hesabını Silme

Çocuğunuzun Kik hesabını silmek isterseniz, ihtiyacınız olan birkaç şey vardır.

 1. Başlamak için, çocuğunuzun e-posta adresini ve o hesapla ilişkili kullanıcı adını alın.
 2. Daha sonra E-posta yoluyla Kik’e bir devre dışı bırakma sorgusu göndermeniz gerekecektir. Konu alanına Ebeveyn Sorgusu girin ve isteğinizi gönderin [email protected] Çocuğunuzun e-postasını ve kullanıcı adını da eklediğinizden emin olun.
 3. Şimdi doldurmanız gereken bir form alacaksınız. Gerekli ayrıntıları girin ve formu gönderin.
 4. Çocuğunuzun Kik hesabı kısa süre içinde silinecektir.

Bununla, hem sizin hem de çocuğunuzun Kik Hesabını kalıcı olarak nasıl sileceğinize dair kılavuzu tamamlıyoruz. Hala herhangi bir sorunuz varsa, yorumlar bölümünde bize bildirin. Son olarak, iPhone İpuçları ve Püf Noktaları, PC ipuçları ve püf noktaları ve Android İpuçları ve Püf Noktaları bölümüne de göz atmayı unutmayın.