Jaluzi perde temizliği nasıl yıkanır

Stor perdeleri nasıl temizlenir

Bugün nasıl hakkında konuşmak için gidiyoruz temiz ekran stor perdeler . Güçlü direnç ve elastikiyet gibi özellikleri göz önüne alındığında, bunu piyasada giderek daha fazla yer alan bir kumaş haline getiriyor ve temizliği ve bakımı hakkında daha fazla soru ortaya çıkıyor. stor perde yıkama , perde yıkama , stor perde temizliği , perde temizliği , store perde yıkama , zebra perde yıkama ,

Bu malzeme herhangi bir özel bakım gerektirmez, PVC kumaş olduğu için basit bir silme veya nemli bir bezle her türlü lekeyi çıkarabiliriz. Basit bir elektrikli süpürge veya basınçlı hava, sürtünmeden tozu temizlemek için yeterlidir. Kumaş kaplamasına zarar verebilecek çözücüler veya aşındırıcı maddeler kullanmayın. Temiz su ile temizlerken ve durularken, kumaş panel tamamen açılmış halde kurutun.

Stor perdeleriniz her zaman temiz. Sana nasıl olduğunu söyleyeceğim.

Panjurlar, büyük pratiklikleri, tasarımları, malzemeleri ve mevcut renkleri sayesinde ister evlerde ister ofislerde vazgeçilmez bir aksesuar haline geldi. Stor perdelerinizin her zaman iyi görünmesi ve çalışması için zaman zaman bakımlarının yapılması gerekir. Doğru temizlik için bazı önerileri paylaşmak istiyorum, ancak derin temizlik veya bakıma ihtiyacınız varsa, kullanım ömrünü en üst düzeye çıkarmanın en iyi yolunun uzmanlarla yapmak olduğunu unutmayın.

Panjurlar evde nasıl yıkanır?

Herhangi bir temizlik işlemi yapmadan önce panjurlarınızın imalatında ne tür bir malzeme kullanıldığı yani yıkanabilir olup olmadığının belirlenmesi çok önemlidir, çünkü bazı durumlarda geleneksel temizleme yöntemleri istenmeyen lekelere neden olabilir. veya panjurlarınızın erken aşınması. Malzeme temizliğe izin veriyorsa aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  1. Perdeyi destekten çıkarın ve zemine yayın. Bir karo yüzeyi ideal olacaktır
  2. Elektrikli süpürge veya yumuşak bir fırça yardımıyla kumaş üzerinde olabilecek tozları temizleyin.
  3. Yarım kovaya ılık suyla biraz sıvı sabun ekleyin ve yumuşak bir süngerle kumaşı yıkayın.
  4. Fazla sabunu suyla durulayın ve kurutmaya başlamak için kapatın
  5. Perde kuruduktan sonra geri koyabilirsiniz.

Jaluziler yıkamadan nasıl temizlenir?

Panjurlarınız çok tozluysa ve görünür leke yoksa, aşağıdaki işlemleri yapmanızı öneririz:

  1. Körünüzü tamamen açın
  2. Yüzeyleri süpürmeyi bitirirken kumaş üzerinde bulunan tüm tozu temizlemek için tercihen bir elektrikli süpürge kullanın, perdeyi sarın.
  3. Herhangi bir leke varsa, suyla nemlendirilmiş bir bezle temizleyebilirsiniz. Bu prosedürde herhangi bir sabun türü kullanmanızı önermiyoruz.

Panjurlarınızın yapıldığı malzemeye zarar verme korkusuyla bu işlemleri yaparken kendinizi güvende hissetmiyorsanız, sizi ziyaret ederek her malzeme için uygun temizleme işlemini yapabiliriz. stor perde yıkama , perde yıkama , stor perde temizliği , perde temizliği , store perde yıkama , zebra perde yıkama ,.