How to Set Communication Limits in Screen Time on iPhone or iPad

İPhone veya iPad’de Ekran Süresinde İletişim Sınırları Nasıl Ayarlanır

İPhone’un arıza süresi özelliğini biliyoruz. Telefon görüşmeleri, mesajlar ve e-posta uygulaması dışında kullanıcının herhangi bir uygulamaya erişemeyeceği belirli bir zaman sınırıdır. Normalde insanlar yatmadan sabaha kadar bunu ayarlar. Zamanlarını verimli bir şekilde kullanarak uyumalarına, dinlenmelerine, sevdikleriyle vakit geçirmelerine yardımcı olur.

Ancak, bildiğimiz gibi, acil durum asla hayatınıza girmeyecek. Birdenbire bazı sorunlar ortaya çıkabilir ve tanıdığınız birinden telefon alabilirsiniz. Bu, kesinti sırasında kimsenin sizi rastgele arayabileceği anlamına gelmez. Herhangi bir rastgele aramadan kaçınmak ve yalnızca kişi listenizdeki belirli kişilerin acil aramalarına izin vermek için. kuracağız İletişim sınırları Ekran Süresi altında. Nasıl yapılacağını kontrol edelim.

İPhone veya iPad'de Ekran Süresinde İletişim Sınırları Nasıl Ayarlanır

İlişkili | Ekran Süresi Açıklamalı iPhone Kapalı Kalma Süresi Özelliği

İPhone veya iPad’de Ekran Süresi’nde İletişim sınırlarını ayarlayın

Bu kılavuz hem iPhone hem de iPad kullanıcıları içindir. Çocuğunuz bir iPhone kullanıyorsa, iPhone’undaki iletişim sınırlarını da ayarlayabilirsiniz. Daha sonra, ailenizdeki herhangi biri dışında, çocuğunuzun hiçbir arkadaşı aksama süresinde arayamaz.

 • Başlatmak Ayarlar Uygulama> git Ekran ZAMANI, genişletin
 • Sonra şuraya git İletişim Sınırları. Açmak için üzerine dokunun
 • Altında İzin Verilen İletişim, üzerine dokunun Kapalı Kalma Süresinde seçeneği. Varsayılan olarak şu şekilde ayarlanmıştır: Herkes.
  iPhone İletişim sınırları ve izin verilen iletişim
 • Sorulursa Ekran süresi şifresi girin.
 • Sonra değiştir Herkes -e Belirli Kişiler
 • İPhone’unuzdaki mevcut kişiler arasından seçim yapabilir veya yeni kişiler de ekleyebilirsiniz.
 • Bu kılavuz için, cihazımda zaten bulunan birkaç kişiyi seçtim. Basitçe onay kutularına dokunun Kişi adlarını seçmek için
  Kesinti sırasında İletişim Sınırları için Özel Kişiler
 • Ardından seçildikten sonra Bitti.

Hepsi iPhone’unuzda iletişim sınırlarını ayarlamakla ilgili. Artık iPhone’unuzun kapalı olduğu süre boyunca yalnızca bu seçilen kişiler sizi arayabilir. Arıza süresi boyunca sizi aramaya çalışan herhangi biri ve herkes tarafından rahatsız ediliyorsanız, iPhone kesinti sürenizi daha verimli hale getirmek için bu numarayı kullanın.

Sonraki Oku,