İPhone ve iPad’de Ağır Çekim Videoyu Normal Videoya Dönüştürme

iPhone’un ağır çekim klip kaydı, parti klibinizin canlı görünmesini sağlayan en önemli özelliklerden biridir. Peki ya iPad ve iPhone’unuzda ağır çekim videoyu normal videoya dönüştürmeniz gerekirse? Bekleyin, iPhone ve iPad’de ağır çekim videonuzu normal videoya dönüştürmek için hızlı ve kolay bir yolumuz olduğundan bu sorunu çözmek için buradayız.

En iyi ağır çekim videoyu oluşturmak kolay bir iş değil. Partinizi ağır çekimden daha cazip hale getirmek için can atıyorsanız. Bu yazıda, yavaş çekim videoları iPhone ve iPad’inizde ücretsiz olarak nasıl düzenleyebileceğinizi göstereceğiz.

Bu makaleyi sonuna kadar okuyun ve herhangi bir uygulama indirmeden iPhone’unuzda ağır çekim videoları ücretsiz olarak nasıl düzenleyeceğinizi öğrenin. Aklınızda olan birkaç başka soru olabilir, bu yüzden ado’yu boşa harcamadan, eksiksiz kılavuzumuzla başlayalım.

İPhone ve iPad'de Ağır Çekim Videoyu Normal Videoya Dönüştürme

İPhone ve iPad’de Ağır Çekim Videoları Normal Videoya Dönüştür?

Ağır çekimde yakalanan herhangi bir şeyi iPhone’da normal hızdaki bir videoya geri döndürmek oldukça kolaydır. Fotoğraflar uygulaması, ağır çekim özçekimleri el becerisiyle geleneksel kliplere dönüştürmek için kullanabileceğiniz sembolik bir ağır çekim video dönüştürücüsü edinmiştir.

Ağır Çekim Videoları Normal Videoya Dönüştürme Adımları

Bununla birlikte, stok fotoğraflar uygulaması videoları kalitesinde herhangi bir bozulma olmadan dönüştürür. Aşağıda verilen prosedürü izleyin:

İPad veya iPhone’unuzda Fotoğraflar uygulamasını başlatın. Şimdi, pencerenin altında bulunan Albümler sekmesine tıklayın.

Ardından, Medya Türleri bölümünde gezinin ve Ağır Çekim seçeneğine dokunun.

Sonraki adımda, iPhone veya iPad cihazınızda geleneksel bir videoya dönüştürmek istediğiniz videoyu seçin. Ardından, pencerenin sağ üst köşesinde bulunan Düzenle düğmesine tıklayın.

Şimdi, videonun altında dikey çizgiler bulunan bir kaydırıcı göreceksiniz. Sağ ve sol uçlara yerleştirilen sıkıca paketlenmiş dikey çizgiler normal hızı temsil eder ve dikey çizgiler arasında bol miktarda boşluk olan ortadaki çizgi yavaş hızı temsil eder.

Ağır Çekim Videolarını Normal Video Olarak Değiştirin

Ağır çekim videoyu dönüştürmek için yapmanız gereken, dikey çizgilerin sıkıca yerleştirildiğinden veya yakın konumlandırıldığından emin olmak için kaydırıcıyı sürüklemektir.

Düzenlemeyi tamamladığınızda, önizlemek için oynat düğmesine dokunmanız ve önizledikten sonra ekranın sağ köşesinde bulunan Bitti düğmesine bastığınızdan emin olmanız yeterlidir. Bu kadar! Artık ağır çekim videonuz başarıyla Normal videoya dönüştürüldü.

Ağır Çekim Videoda Yapılan Değişiklikleri Tersine Çevirin

Ağır çekim videoyu geri getirmek için bu işlemi tersine çevirmek isterseniz, o videoyu tekrar açın ve Düzenle düğmesine dokunun.

Ardından, altta bir Geri Döndür düğmesinin göründüğünü fark edeceksiniz. Bu yüzden üzerine tıklayın.

Onaylamak için açılır menüden Orijinale geri dön düğmesine tıklayın.

Sonuç

Şu anda, herkes bu heyecan verici özelliğe deli oluyor ve neden iPhone’un 120 fps veya 240 fps hızında kaydedilen ağır çekim klipleri izlemek inanılmaz olduğu için olmasın. Videonuzu normal bir videoya dönüştürdükten sonra bile kendini ağır çekim kategorisinde gösterir.

Bu işlemin videonun genel kalitesini düşürdüğünü düşünüyorsanız, endişelenmeyin çünkü dönüştürme sonrasında videonuzun kalitesini düşürmez.

Maalesef, Fotoğraflar uygulamasının yardımıyla, 24 veya 30 fps’de çekilen standart iPhone videolarını ağır çekim moduna dönüştüremezsiniz, ancak bu tür videolar için bu iş için iMovie veya diğer uygun iPhone veya iPad uygulamalarını kullanabilirsiniz. . İPhone ve iPad’de Ağır Çekim Videoyu Normal Videoya Dönüştürme konusunda sizin için sahip olduğumuz tek şey bu. Umarız bu kılavuz size yardımcı olmuştur.