iphone screen timeout

İPhone Ekranınızın Kapatılmasını Nasıl Durdurabilirsiniz?

Günlük görevlerimizin çoğunu akıllı telefonumuzda gerçekleştiriyoruz. Ve bir ekosisteminiz varsa, Apple diyelim, o zaman Apple iPhone’unuzda daha fazla zaman geçiriyorsunuz. Bununla birlikte, Apple iPhone’unuzda önemli bir şey üzerinde çalışırken ekranın sürekli olarak kapanması sinir bozucu olabilir. Pekala, alışveriş listesini kontrol ediyor veya önemli bir belge üzerinde çalışıyor, hatta önemli bir yapılacaklar listesini izliyor olabilirsiniz.

Dahası, başka bir sinir bozucu senaryo, en sevdiğiniz kitabı okurken ekranın sürekli olarak kapanmasıdır. İşte resmin içine girdiğimiz yer burası. Çünkü bu yazıda iPhone ekranınızın otomatik olarak kapanmasını nasıl durdurabileceğiniz konusunda size rehberlik edeceğiz. Özellikle, “Otomatik Kilit” adı verilen bir özellik nedeniyle, iPhone ekranı otomatik olarak kapanıyor. Bu, belirli bir süre sonra ekranı kapatır.

Ancak bu gönderi, bundan kurtulmanıza ve ekranı istediğiniz kadar açık tutmanıza yardımcı olacaktır. Öyleyse, bununla birlikte, doğrudan makalenin kendisine geçelim:

iphone ekran zaman aşımı

İPhone Ekranınızın Kapanmasını Nasıl Durdurabilirsiniz?

  1. Git Ayarlar.
  2. Ayarlar altında, üzerine dokunun. Ekran parlaklığı.
  3. Aşağı kaydırın ve üzerine dokunun Otomatik kilit.
  4. Özellikle, düşük güç modunu etkinleştirdiyseniz, Otomatik Kilit varsayılan olarak 30 saniyeye ayarlanacaktır.
  5. Otomatik Kilit ayarı altında, size bir liste gösterilecektir. zaman seçenekleri.
  6. Bu, ekranınızın açık kalmasını istediğiniz süreyi belirler.
  7. Ekranınızın hiç kapanmamasını istiyorsanız, seçeneği seçmelisiniz. Asla.
  8. çıkış Ayarlar.
  9. Ve seçeneğin artık yürürlükte olduğunu göreceksiniz.
  10. Bu kadar!

Yani, bu yazıda benim tarafımdan var. Umarım Apple iPhone’unuzun ekranını nasıl AÇIK tutabileceğinize dair bu küçük ipucunu beğenmişsinizdir. Bu, bu yazının ilk paragrafında açıklandığı gibi birden fazla senaryoda kullanışlı olabilir.

Bu arada, bu içeriği beğendiyseniz ve daha fazla içerik okumak istiyorsanız, böylesine harika bir haber için, sayfamıza göz atabilirsiniz. Daha fazlasını okumak için Windows Kılavuzları, Oyun Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone ve Android Kılavuzları. Android, iOS ve Oyun ile ilgili harika videolar için YouTube Kanalımıza abone olmayı unutmayın. Yani, bir sonraki gönderiye kadar… Şerefe!