İOS 14.1 kullanarak iPhone 7/8 / X’te iCloud Etkinleştirme Kilidi’ni atlayın

Bu kılavuzda, iOS 14.1 çalıştıran iPhone 7/8 / X’te iCloud etkinleştirme kilidini nasıl atlayacağınızı göstereceğiz. Aynı doğrultuda, bu yöntemi iOS 12 veya 13 çalıştıran iPhone 5S / 6 / 6S / SE üzerinde de deneyebilirsiniz. Aktivasyon kilidini atladıktan sonra, tüm Apple servislerini bir bütün olarak kullanabilecek durumda olursunuz. Bunlar arasında Facetime, iMessage gibi özelliklerin yanı sıra cihazınızda bir parola belirleme yeteneği bulunur.

Ayrıca, bu yöntem hem MEID hem de GSM cihazları için çalışır. Bununla birlikte, MEID cihazları söz konusu olduğunda, aramalar ve veriler çalışmazken, GSM cihazlarında Arama ve Veri dahil her şey iyi ve iyi çalışacaktır. Bu notta, iOS 14.1 çalıştıran iPhone 7/8 / X’de iCloud etkinleştirme kilidini atlama kılavuzuna geçelim. Ayrıntılı talimat seti için takip edin.

İCloud Aktivasyon Kilidini Atlayın

İOS 14.1 kullanarak iPhone 7/8 / X’te iCloud Etkinleştirme Kilidi’ni atlayın

Adımları listelemeden önce, bu yöntemin biraz para harcamanızı gerektirdiğine dikkat edin. Bu nedenle, kendi sorumluluğunuzda ilerleyin. Cihazınızda herhangi bir sorun yaşarsanız veya ödemelerle ilgili sorunlarla karşılaşırsanız GetDroidTips veya üyelerinden herhangi biri sorumlu tutulamaz.

 1. Checkm8.info sitesine gidin ve seçtiğiniz sürümü (ücretsiz / ücretli) indirin. Ücretsiz sürümün bazı sınırlı işlevleri vardır. Örneğin, modem aktivasyonunu da arıyorsanız, ücretli versiyona gitmeniz gerekebilir.
  iCloud Aktivasyon indirme yazılımı
 2. İndirdikten sonra paketi açın ve Devam’a tıklayın.
  iCloud Aktivasyon Kilidi karşılama ekranı
 3. Ardından Kur’a tıklayın ve PC şifrenizi girin.
 4. Kurulum işlemi şimdi başlayacak ve tamamlandığında, aynı şekilde size de haber vermelisiniz.
  iCloud Aktivasyon Kilidi başarılı
 5. Şimdi iPhone’unuzu USB kablosuyla PC’ye bağlayın ve ardından Checkm8.info yazılımını başlatın. Bu yazılımın kendisini kullanarak, iCloud etkinleştirme kilidini atlamaya devam edeceğiz.
 6. Bir komut istemi alacaksınız, Checkra1n jailbreak’i Çalıştır’a tıklayın.
  jailbreak çalıştırmak
 7. Ardından Başlat> İleri’ye tıklayın ve cihazınız şimdi Kurtarma Moduna girecektir.
  kurtarma modu kontrol sistemi
 8. Başlat’a tıklayın ve ardından Yan ve Sesi Kısma düğmelerini birkaç saniye basılı tutun.
 9. Bundan sonra, Yan düğmeyi bırakın, ancak Sesi Kıs düğmesini birkaç saniye basılı tutun. Cihazınız şimdi checkra1n’in yamalı sürümüne yüklenecek.
  düğme kombinasyonu
 10. İPhone şimdi Aktivasyon Kilidi sayfasına başlayacak ve yazılım iCloud Bypass Sipariş Et düğmesini getirecek, üzerine tıklayın.
  iCloud Aktivasyon Kilidi atlama siparişi ver
 11. Ödemeyi tamamlamak için ekrandaki talimatları uygulayın.
 12. Şimdi sağ altta bulunan Bilgi düğmesine basın. MEID Numarasını görürseniz, cihazınız MEID’dir ve bu nedenle arama ve verileri etkinleştiremezsiniz. Öte yandan, MEID alanı boşsa, cihazınız GSM’dir ve aramaları ve verileri kolaylıkla etkinleştirebilirsiniz.
  bize
 13. Devam ederken, satın alma işlemi tamamlandıktan sonra checkra1n yazılımını kapatın.
 14. Şimdi yazılımı yeniden başlatın ve şimdi Başlat düğmesini görmelisiniz, üzerine tıklayın.
  iCloud'u atlamaya başlayın Kilitleme işlemini etkinleştirin
 15. İşlem şimdi başlayacak ve birkaç dakika sürecektir. İşlem tamamlandığında, cihazınız etkinleştirme kilidini başarıyla atlayarak işletim sistemine önyükleme yapacaktır.
 16. Son olarak, cihazınızı bilgisayardan çıkarın ve yeniden başlatın.

Böylece, iOS 14.1 çalıştıran iPhone 7/8 / X’te iCloud etkinleştirme kilidini nasıl atlayacağımızla ilgili kılavuzu tamamladık. Yukarıda belirtilen adımlarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin. Yuvarlayarak, işte bazı iPhone İpuçları ve Püf Noktaları, PC ipuçları ve püf noktaları ve ayrıca kontrol etmeniz gereken Android İpuçları ve Püf Noktaları.