Hyper Scape Hatasını Düzelt Saffron-209

Video oyunundan rastgele kopukluklar, tüm zamanların en sık karşılaşılan sorunlarından biridir. Aynı sorun Hyper Scape oyunu için de Saffron-209 hata kodunun yükleme ekranı sırasında veya birkaç dakikalık oyun oynandıktan sonra birçok PC oyuncusunda ortaya çıkmasıyla ortaya çıkıyor. Dolayısıyla, aynı zamanda kurbanlardan biriyseniz, bu sorunu kolayca çözmek için bu sorun giderme kılavuzuna bakın.

Etkilenen oyunculardan bazıları lobiye geri dönerek ve oyunu tamamen kendi başlarına yeniden başlatarak aynı sorunu çözmüş olsa da. Bu özel numara çoğunlukla hızlı bir şekilde düzeltilmesi gereken birçok sorun için işe yarar. Bununla birlikte, bazı oyuncular, eşleştirme süreci ve BattleEye ile ilgili sorunlar yaşıyor. Yani, bu senaryoda, etrafta bazı uyumluluk sorunları veya izinlerle ilgili çatışmalar olabilir gibi görünüyor.

Hyper Scape Hatasını Düzelt Saffron-209

Hyper Scape Hatasını Düzelt Saffron-209

Aynı sorunla da karşı karşıyaysanız, aşağıdaki olası geçici çözümü kontrol edebilirsiniz. Bu arada, takım üyelerinizden herhangi birinin oyun sırasında gruptan ayrılması durumunda, aşağıdaki basit adımı izleyerek düzeltebileceğiniz hata bildirimini alabileceğinizi de belirtmekte fayda var:

  • Oyunu ve Uplay başlatıcıyı tamamen yeniden başlattığınızdan emin olun. Hem oyunlardan hem de başlatıcıdan çıktıktan sonra, Görev Yöneticisine gidin ve çalışıp çalışmadıklarını kontrol edin. Çalışıyorsa, görevi sonlandırır ve ardından bilgisayarınızı yeniden başlatın.
  • Yönetici iznini kullanarak Uplay başlatıcısını ve BattleEye’ı çalıştırın. Uplay (exe) uygulamasına sağ tıklayın ve Yönetici olarak çalıştır’ı seçin> Yönetici izni vermek için Evet’e tıklayın. BattleEye başlatıcısı için de aynı adımları uygulayın.
  • Basın Windows + R Çalıştır iletişim kutusunu açmak için anahtar kısayolu> Tür msconfig ve Enter’a basın> Şuradan Genel sekme, işaretini kaldırın Başlangıç ​​öğelerini yükle > Şuraya gidin: Hizmetler sekme> Kontrol et Bütün Microsoft Servisleri’ni gizle > Seçin Hepsini etkisiz hale getir > Tıklayın Uygulamak ve sonra tamam değişiklikleri kaydetmek için> Bilgisayarınızı yeniden başlatın.
  • Ayrıca, Hyper Scape Saffron-209 hatasını çözmek için hem Windows Güvenlik Duvarı korumasını hem de sistemdeki Antivirüs programını devre dışı bıraktığınızdan emin olun.

İşte bu çocuklar. Umarız bu kılavuz size yardımcı olmuştur. Daha fazla soru için aşağıdaki yorumu sormaktan çekinmeyin.