Hulu

Hulu’daki Şovları veya Filmleri Cihazınıza Nasıl İndirirsiniz?

Herkes her zaman hızlı internet erişimine sahip olmayabilir. Herhangi bir OTT platformunda bir düzine TV şovu ve film izlerken bu bir engel olabilir. Neyse ki, tüm büyük çevrimiçi eğlence portalları, abonelerinin video içeriğini web sitesinden veya akıllı telefon uygulamasından indirmelerine izin veriyor. Bu rehberde size anlatacağım Hulu’da filmler nasıl indirilir. Yalnızca filmler değil, diğer TV şovlarını da indirebilirsiniz.

Size rehberin yalnızca yasal bir ücretli Hulu abonesiyseniz çalışacağını söyleyeyim. Ücretsiz yayın için bir hack paylaşacağımı düşünüyorsanız, maalesef yanılıyorsunuz. Sadece internet kullanılabilirliği her zaman bir sorundur. Ayrıca, bazı kişiler birden fazla dizi veya film izlemek isterlerse, sonsuz gezinme ve arama yapmadan içeriğe kolayca erişmek isterler. Filmleri veya dizileri indirirlerse, web sitesini / uygulamayı açıp kendi profillerinden izleyebilirler.

Hulu

İlişkili | Hulu Hata Kodu DRMCDM78 Nasıl Onarılır

Hulu’da Şovlar veya Filmler Nasıl İndirilir?

Not

Tüm TV Şovları veya Videoları indirilemeyebilir ve çevrimdışı görüntülenemeyebilir. Bir şovu indirdikten sonra izlemek için 30 gününüz var. İndirdikten sonra izlemeye başladıysanız, yalnızca sonraki iki gün boyunca çevrimdışı kalacaktır. İndirilen tüm içeriğin süresi dolarsa, Hulu aboneliğinizin aktif olması koşuluyla içeriği her zaman yeniden indirebilirsiniz.

Herhangi bir dizi veya film indirme işlemi oldukça basittir.

  • Hulu uygulamasını başlatın
  • Seçtiğiniz filmi veya TV şovunu arayın
  • Akış için videoyu açın
  • Aşağı ok simgesi olacaktır. İndirmeye başlamak için üzerine dokunun
  • İndirilen bölümün yanında görebileceğiniz bir onay simgesi olacaktır.
  • Bunu bölümün ayrıntılarını genişletmek ve görmek için kullanabilir veya indirilen bölümü manuel olarak silebilirsiniz.

Video Kalitesini Ayarlama

İndirdikten sonra izlemek için video kalitesini yüksek kalitede veya standart kalitede olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Tek dezavantajı, yüksek kaliteli videoyu indirmek için daha fazla veri harcanacak olmasıdır. Ayrıca, ağınıza bağlı olarak, yüksek kaliteli bir videonun indirilmesi zaman alacaktır.

  • İçinde İndirilenler bölüm git Ayarlar > Video kalitesi
  • Önceden ayarlanmıştır Standart kalite. Olarak değiştirebilirsin Yüksek kalite.

İpucu

Videoları indirirken yüksek hacimde veri kaybını önlemek için hücresel indirmeyi devre dışı bırakabilirsiniz. Sabit bir Wi-Fi ağı kullanarak videoyu indirebileceğiniz zaman bunun için gidin.

Bir WiFi ağına erişiminiz yoksa, hücresel indirme seçeneğini etkinleştirin. Aktif veri planınız videoyu indirmek için harcanacak

İşte bu kadar çocuklar. Artık akıllı telefonunuza / tabletinize Hulu uygulamasından filmleri ve dizileri nasıl kolayca indirebileceğinizi biliyorsunuz. Bunu deneyin ve internet bağlantısı olmadığında bile en sevdiğiniz programların keyfini çıkarın.

Sonraki Oku,