Hades Boons Rehberi: En İyi Nimetler ve Tanrılar

Hades’te, Zagreus’u her çalışmanın gereksinimlerine göre özelleştirebileceksiniz. Bu, oyunda etkili bir şekilde ilerlemek için savaşlara katılmasını sağlayacaktır. Altı benzersiz silah, birkaç Keepsake ve Tanrılardan bir dizi çeşitli Boon arasından seçim yapma seçeneğiniz var. Bu, belirli bir koşu sırasında yeni yetenekler edinmenizi veya istatistiklerinizi önemli ölçüde artırmanızı sağlayacaktır.

Zagreus yeraltı dünyasından geçtiğinde, bir dizi Olimpiya Tanrısı ile tanışacak. Üç farklı Lütuf arasından seçim yapmasına izin vererek ona yardım etmek istiyorlar. Bunlar, Zagreus’un yeteneklerini çeşitli şekillerde geliştirecek. Yukarıda dikkatlice belirtildiği gibi, Boons’u seçmeniz çok önemlidir. Bunun nedeni, bu Boon’lardan bazılarının dövüş tarzınıza veya deneyiminize diğerlerinden daha uygun olmasıdır. Burada, Tanrıların Hades’te sunduğu en iyi Nimetler için seçimlerimizi size sunacağız.

Hades’te Tanrıların sunduğu en iyi nimetler

Hades Boons Kılavuzu: En İyi Nimetler ve Tanrılar

Tanrıların Hades’te sunduğu Lütuflarla ilgili bazı şeyleri aklınızda bulundurmanız gerekir. İlk olarak, her koşuda belirli Lütufları veya Tanrıları aramanız mümkün değildir. Bunun nedeni oyundaki her koşunun rastgele üretilmesidir ve bu nedenle her birinde farklı Tanrılar ile karşılaşmanız oldukça olasıdır. Ancak, belirli bir Tanrı ile karşılaşma olasılığınızı artırmanın bazı yolları vardır.

Zeus’tan Lütuf almak istiyorsanız, onun Hatıra Keki giyerek bu Boons’u bulma şansınız daha yüksek olacaktır. Onlara biraz Nektar veya Ambrosia hediye ederek bir Olimpiya Tanrısı Hatırası alabilirsiniz. Bu, sonraki koşunuzda o belirli Tanrı ile buluşma olasılığınızı artıracaktır. Ayrıca, karşılık gelen Boon’ların daha nadir sürümlerini elde etmek için bu Keepsake’i yükseltmeyi düşünebilirsiniz.

Bunun dışında, koşunuz sırasında yalnızca bazı Tanrılara seçici olarak odaklanarak, seçtiğiniz Boons’u da alabilirsiniz. Bir koşunun başlangıç aşamalarında Tanrı’dan bir Lütuf aldığınızda, daha sonra o belirli Tanrı ile tanışma şansınız daha yüksektir. Bu nedenle, hevesli olmadığınız bir Tanrı ile karşılaşırsanız, tercihen onları görmezden gelmelisiniz.

Hades Boons Rehberi: En İyi Nimetler ve Tanrılar

Bazen, yeraltı dünyasında da Charon’un dükkanını bulacaksınız. Onu orada çeşitli eşyalar ve yükseltmeler satarken bulacaksınız. Genellikle, satılık Tanrılardan birinden bir Lütuf da olacaktır. Üzerinizde yeterli nakit varsa, bu Boons almanın uygun bir yoludur.

Şimdi, her Tanrı’nın size Hades’te sunacağı Lütuflara bir göz atalım.

Hades’te Tanrılar ve Lütufları

 • Afrodit – Nimetleri, Büyülü veya Zayıf durum efektleri üretmenizi sağlar. Zayıf durum etkileri, düşmanların verebileceği hasar miktarını azaltacaktır. Öte yandan Büyülü durum etkileri, rakiplerinizi kısa bir süre sizinle savaşmaya zorlayacaktır.
 • Ares – Ares ”Boons, yalnızca hasarı önemli ölçüde artırmaya veya saldırılarınızı Doom durum etkisiyle güçlendirmeye odaklanır. Bu, kısa bir gecikmeden sonra düşmanlara ağır hasar verir.
 • Artemis – Size verdiği Boons, kritik vuruşların doğruluğunu ve gücünü artırma etrafında dönme eğilimindedir.
 • Athena – Boons, hasar çıktınızı artıracaktır. Bununla birlikte, birçoğu size mermi saldırılarını saptırma yeteneği de verecektir.
 • Kaos – Chaos’un sunduğu lütuflar temelde iki ucu keskin kılıçlardır. Size güçlü yetenekler verecekler, ancak aynı zamanda bir tür olumsuz durum etkisi yaratacaklar. Neyse ki, bu etkiler yalnızca sınırlı bir süre devam eder.
 • Demeter – Onlar ilk kez yüzeye çıkana kadar Demeter ile tanışamayacaksınız. Bununla birlikte, onun Nimetleri size düşmanlarınız üzerinde Ürperme durumu etkisi üretme yeteneği verecektir. Bu, hızlarını önemli ölçüde azaltacaktır.
 • Dionysos – Boons, Hangover durum etkisiyle düşmanlarınıza etki edecek. Bu, zamanla zarar görmelerine neden olur. Ayrıca sağlığınızı artırabilecek Boons sunar.
 • Hermes – Hermes ”Boons genellikle benzersiz olma eğilimindedir, çünkü çoğunlukla sadece saldırı hızınızı ve hareketliliğinizi artırır. Bunlardan biri, saldırıya uğradığınızda size kaçma yeteneği verir.
 • Poseidon – Poseidon’dan aldığınız Boon’ların çoğu, hasar vermenin yanı sıra düşmanları güçlü bir şekilde sizden uzaklaştırır. Bazıları daha iyi ödüller alma şansınızı da artıracaktır.
 • Zeus – Zeus’tan aldığınız Nimet, yıldırım içeren saldırılardır. Avantajları arasında, saldırılarınızın diğer düşmanlara zincirlenmesini sağlamak veya belirli koşullar altında rakiplerinize yıldırım düşürmek yer alır.

Hades İçindeki En İyi Karides

 • Yaşam Beyanı – Afrodit tarafından sunulmaktadır. Bu, dünyadaki sağlık paketlerinden alabileceğiniz sağlık miktarını artıracaktır.
 • Dilimleme Atışı – Ares tarafından sunulmaktadır. Ne yazık ki, Boons’un yokluğunda dökülebilirlik berbattır. Bununla birlikte, bu ve diğer efektlerle yükseltirseniz, gerçekten büyük hasar verebilirsiniz. Bu, düğmeye her bastığınızda dairesel bir bıçak girdabı oluşturmanızı sağlayacaktır.
 • Acı Laneti veya Acı Laneti – Bu iki Boon, Ares tarafından sunulmaktadır. Doom durumu etkisini sırasıyla saldırınızla veya özel olarak uygulamanıza olanak tanırlar.
 • Savaş Öfkesi – Ares tarafından sunulmaktadır. Bir düşmanı indirdikten sonra, saldıracağınız bir sonraki rakibe daha fazla hasar verebileceksiniz.
 • Ares’in Yardımı – Ares tarafından sunulmaktadır. Çağrı yeteneğiniz sizi rakiplerinize ciddi hasarlar verebilecek yenilmez bir bıçak yarığına dönüştürecek.
 • Temiz Öldür – Artemis tarafından sunulmaktadır. Bu sayede kritik saldırılar düşmanlara karşı daha fazla hasar üretecek. Bunu, en iyi sonuçlar için kritik şansınızı artıran efektlerle kullanmayı deneyebilirsiniz.
 • İlahi Grev ve / veya İlahi Güzelleşmek – Athena tarafından sunulmaktadır. Bu Boons, hem saldırınızın hem de özel ürünlerinizin hasarını artıracaktır. Ayrıca, bu yeteneklerin düşmanca saldırıları engellemesini sağlayacaklar.
 • Ölümsüz Stand – Artemis tarafından sunulmaktadır. Bu, Death Defiance’ı kullanırken daha uzun bir süre hasar görmenize karşı yenilmez kalmanıza izin verecektir. Ayrıca, karakteriniz zaten öldürüldüyse, bu yeteneğin şarjını yeniler.
 • Sarhoş Grev ve / veya Sarhoş Güzelleşmek – Dionysus tarafından önerildi. Bu, saldırınızın ve özel durumunuzun düşmanlarınız üzerinde Akşamdan Kalma durumu etkisini göstermesini sağlayacaktır.
 • Çakırkeyif Atış – Dionysus tarafından önerildi. Oyuncunuzu düşmanlar üzerinde her kullandığınızda, Şenlik Sisi üreten bir mermi ile saldıracaksınız. Bu, düşmanlara ciddi hasar verecek ve bu sisin içindeyken saldırılarınızın verdiği hasarı artıracaktır.
 • Büyük Refleks – Hermes tarafından sunulmaktadır. Bu sayede, saldırıya uğradığınızda hiç zarar görmemek için küçük bir şansınız olacak.
 • Tidal Dash – Poseidon tarafından sunulmaktadır. Ne zaman atılırsan, etrafınızda bir su halkası oluşturacaktır. Bu, düşmanlarınıza zarar verir ve onları önemli bir mesafeye geri savurur.
 • Razor Shoals – Poseidon tarafından sunulan – Bu, geri itme etkilerinin düşmanlar üzerinde ciddi hasara neden olan Patlama etkisine neden olmasını sağlar.
 • Şimşek çarpması – Zeus tarafından sunulmaktadır. Bu sayede, tüm saldırılarınız düşmanlar arasında şimşek çakacaktır.

Genel bir tavsiye olarak, oyunun mekaniğini daha iyi anlayana kadar tüm Kaos Nimetlerinden kaçınmaya çalışmalısınız.

Şimdilik bu kadar. Rehberimizin Hades’teki bu yararlı Boons’tan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Şimdi, cbak bizim Daha fazlasını öğrenmek için Windows Kılavuzları, Oyun Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone ve Android Kılavuzları.

Eğer varsave sorgular, adınız ve e-posta kimliğinizle yorum yapın. Dahası, oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için kendi YouTube Kanalımıza abone olun.