Greyfurtlu dikenli armut salatası

Salata , sezar salata , tavuklu salata , tavuk salata , mevsim salata , yeşil salata , tavuklu sezar salata , avokado salata , akdeniz yeşilliği , maş fasulyesi salata , dardanel ton salata , kuru domatesli salata,

Greyfurt Tarifli Nopales Salatası

Nopal’den daha Meksikalı olmadığını söylerler ve gerçek şu ki, bu yenilebilir kaktüs, Meksika gastronomisinin birçok tipik yemeğinin yıldızıdır. Pekala, bu sefer lezzetli bir yemek hazırlayacağız. taze meyve salatası ve evet, ana malzemesi bazı muhteşem pişmiş nopales olacak.

İçin greyfurtlu nopales salatası Ayrıca biraz turp ekleyip, sizi karşı konulmaz kılacak bir kıyma sebze ve kişniş ile süsleyeceğiz.

2 kişi
15 dk.
Gelen
Düşük zorluk

Greyfurtlu Nopal Salata Yapmak İçin Malzemeler:

Greyfurtlu Nopal Salatası nasıl yapılır:

1

İle başlıyoruz bütün sebzeleri ince doğrayın. Elimize geçtiğinde kekiği kırmızı soğan ve sarımsak ile birlikte bir kaseye koyuyoruz.

Greyfurt Tarifli Nopal Salata - Adım 1

2

Aynı kaseye şeker, sirke ve zeytinyağı ekleyin.

Greyfurt Tarifli Nopal Salata - Adım 2
salata , sezar salata , tavuklu salata , tavuk salata , mevsim salata , yeşil salata , tavuklu sezar salata , avokado salata , akdeniz yeşilliği , maş fasulyesi salata , dardanel ton salata , kuru domatesli salata,

3

İle devam ediyoruz portakal kabuğu rendesibeyaz kısmı rendelediğimizde nopales salatamızın sirkesine çok acı bir tat vereceğimiz için sadece renkli kısmı eklemeye çalışıyoruz.

Greyfurt Tarifli Nopal Salata - 3. Adım

4

İçin salata sirkesini bitir, tatmak için baharatlayın, her şeyi iyice karıştırın ve rezerve edin.

Greyfurt Tarifli Nopal Salata - 4. Adım

5

Öte yandan yapacağız nopales pişir. Bunu yapmak için, önceden yıkanmış ve doğranmış nopales’i tuz, sarımsak ve bir parça soğanla bir güveçte koyarız. Orta ateşte birkaç dakika pişmesine izin verin.

Greyfurt Tarifli Nopal Salata - Adım 5

6

Bu saatten sonra, nopales’i boşaltıyoruz ve bol soğuk suyla durulayın.

Greyfurt Tarifli Nopal Salata - Adım 6

7

Yıkanmış ve dezenfekte edilmiş chambray soğanı ve kişnişi doğrayın

Greyfurt Tarifli Nopales Salatası - Adım 7

8

Artık neredeyse her şeye sahip olduğumuza göre, bu son malzemeleri bir kaseye aktarıyoruz ve ayırdığımız salata sosu ile karıştırıyoruz. Her şeyi çok iyi karıştırıyoruz, tatların eşit dağıldığından ve tüm salataların iyi hazırlandığından emin olun.

Greyfurt Tarifli Nopal Salata - 8. Adım

9

Bitirmek için, turp çok ince dilimler halinde kesilirken greyfurtu soyup dilimler halinde kesiyoruz. Bitirdiğinizde, artık greyfurtlu nopales salatası fotoğrafta görüldüğü gibi tadını çıkarın!

Nopales enfes ve onlarla peynirle doldurulmuş nopales, mısır ve peynirli nopales veya nopalesli fasulye çorbası gibi diğer yemekleri yapabilirsiniz.

Greyfurt Tarifli Nopal Salata - 9. Adım