Google Play Hizmetleri APK’sini indirin

30 Eylül 2020’de güncellendi: Bugün, Android için en son Google Play Hizmetleri APK Sürüm 20.36.14’ü ekledik ve aşağıda aynı indirme bağlantılarını bulabilirsiniz.

Bir Android işletim sistemi kullanıcısıysanız, Google oyun hizmetleri apk’yi görmüş veya duymuş olmalısınız. Bu, her tür Android işletim sistemi için temel ancak önemli bir uygulamadır. Bu uygulamanın basit kullanımı, tüm Google uygulamalarını ve hizmetlerini Google hesabınızla birbirine bağlamaktır.

Verilerinizin senkronizasyonu, Google uygulamalarınızı ve hizmetlerinizi güncelleme gibi çeşitli görevleri yerine getirdiği anlamına gelen bir arka plan uygulamasıdır. Daha önce de bahsettiğim gibi, her tür Android işletim sistemi için gerekli bir uygulamadır. Bir akıllı telefonda veya bir Android TV’de olsun.

Bu Google oyun hizmeti Sürüm 20.36.14’e sahip değilseniz, tüm Google uygulamalarınız hiç çalışmayacaktır. Birkaç hatanın yanı sıra bazı uygulama çökmeleriyle karşılaşacaksınız. Bu tür bir sorunu önlemek için Google oyun hizmetleri uygulamanızı en son sürümle güncel tutmanız gerekir.

Google Play Hizmetlerini İndirin - Sürüm 20.36.14 (Android TVPhone)

Google Play Hizmetleri Apk İndir – Sürüm 20.36.14 (Android TV / Telefon)

Google Play Hizmetleri bir arka plan uygulamasıdır, bu nedenle çoğu zaman yeni güncellemeler kullanılabilir olur olmaz otomatik olarak güncellenir. İhtiyacınız olan tek şey iyi bir internet bağlantısı, ancak bazen sunucu sorunları ve internet sorunları nedeniyle uygulama güncellenemiyor. Bu tür senaryolarda, Google Play Hizmetleri Sürüm 20.36.14 uygulamasını manuel olarak güncellemeniz gerekir.

En son Google Play Hizmetleri uygulamasını Android akıllı telefonunuza ve Android TV’nize yüklemek için bir indirme bağlantısı sağlayacağız. İçeri girmeden önce, en son Google Play Hizmetleri uygulamasının özelliklerine bir göz atalım.

Yeni Özellikler ve Değişiklik Günlükleri

Bir arka plan uygulaması olduğu için uygulamanın önemli bir özelliği yoktur. Bu uygulamanın çalışması, Google kimlik doğrulamanızı Google hizmetlerinize, kişilerinizin senkronizasyonuna, en son kullanıcı gizlilik ayarlarına ve daha düşük güçlü konuma dayalı hizmetlere erişmeye devam etmektir. Ancak, hata düzeltmeleri ve hizmet iyileştirmeleri var.

Google Play Hizmetleri Sürüm 20.36.14’ü İndirin

Şimdi Google Play Hizmeti uygulamasının en son güncellemesini nasıl indireceğimize bakalım. İlk olarak, size akıllı telefon için indirme bağlantısını ve ardından Android TV için indirme bağlantısını sağlayacağız.

Resmi – Akıllı Telefonlar ve tabletler için Google Play Hizmetleri

Resmi – Android TV için Google Play Hizmetleri

Google Play Hizmetleri Eski Sürümü

Google Play Hizmetleri APK Sürüm 20.34 İndir

Sonuç

Google Play Hizmetlerinizin Playstore kullanılarak zaten güncellenip güncellenmediğini kontrol etmeniz önerilir. Manuel seçeneği yalnızca muhtaç durumda kullanın.

APK’yı üçüncü taraf bir web sitesinden indirmek istiyorsanız her zaman güvenilir ve güvenli bir kaynak kullanın. Bu makalenin en son Google Play Hizmetleri Uygulamasını indirip kurmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.