How to Install Google Duo on Android TV

Google Duo Android TV’ye Nasıl Yüklenir [APK Download]

Google Duo şimdi büyük ekranlara geliyor. Evet, Android TV’niz varsa Duo üzerinden görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Bu rehberde size nasıl yapılacağını açıklayacağım Google Duo’yu yükleyin herhangi bir akıllı TV’de kullanıyorsun. Duo’yu Android TV ile entegre etme güncellemesi önümüzdeki birkaç gün içinde kablosuz olarak yayınlanacak. Google da bu güncellemeyi onayladı. Bu özelliği denemede ilk kişi olmak istiyorsanız, akıllı TV’nize görüntülü arama uygulaması Duo’nun en son sürümünü yüklemeniz gerekir.

Bilgisayarlarımızdan ve akıllı telefonlarımızdan farklı olarak akıllı TV’lerin entegre bir kamera ile gelmediğini hatırlatmalıyım. Bu nedenle, Google Duo’yu Android TV’nizde kullanmak için ayrı bir web kamerası kullanmanız gerekir. Özetlediğim adımların gerçekleştirilmesi oldukça kolaydır. Öyleyse, rehbere atlayalım.

Google Duo Android TV'ye Nasıl Yüklenir

İlişkili | Android TV’de Uygulamaları Sideload Yapma

Google Duo’yu Android TV’ye yükleyin

Öncelikle, bir üçüncü taraf uygulama barındırma web sitesinden gerekli Google Duo APK’sını indirmeniz gerekir. Resmi güncellemenin herkesin kullanımına sunulması zaman alacağından, resmi olmayan yolu izlemelisiniz.

  • Ardından, APK dosyasını Android TV’nize aktarmanız gerekir. Bu bölümü yapmak için herhangi bir ücretsiz dosya paylaşım uygulamasını kullanabilirsiniz.
  • Akıllı TV’ye bir Dosya Gezgini uygulaması yüklediğinizden emin olun. Bu uygulamayı başlatın
  • Dosya gezgini uygulamasının İndirilenler bölümünde, daha önce TV’ye aktardığınız Google Duo APK’sını bulabilirsiniz.
  • Bu APK’yi açın> Seçin Paket yükleyici > tıklayın Yüklemek kuruluma başlamak için.

Birkaç saniye içinde kurulum tamamlanacaktır. Artık Google Duo’yu Android TV’nize nasıl yükleyeceğinizi ve kullanacağınızı ve kişilerinizle video görüşmeleri yapmayı biliyorsunuz. Daha büyük ekranlarda görüntülü sohbetlerin tadını çıkarma zamanı. Deneyin ve sizin için işe yarayıp yaramadığını aşağıya yorumlayın.

Sonraki Oku,