Ghostrunner’da Mermi Saptırma

Ghostrunner, aksiyon dolu oyun büyürken ve daha geniş bir şöhrete kavuşurken, giderek daha fazla oyuncu oyunda daha iyi performans göstermenin etkili yollarını arıyor. Ghostrunner’daki savaş son derece hızlıdır ve orada bir aksiyon video oyununda göreceğimiz en şaşırtıcı dövüş hareketlerinden bazılarını içerir.

Bahsettiğimiz bu tür hareketlerden biri Saptırmadır. İsim zaten anlamının çoğunu gösteriyor, ancak açıklama için, oyunda oyuncuların gelen mermileri bir düşmana veya sizden uzağa bloke etmesine ve yönünü değiştirmesine yardımcı olan bir yetenektir. Bu hareket son derece faydalıdır, bu yüzden Ghostrunner’da mermileri Saptırma konusundaki kılavuzumuzun yardımıyla bunu nasıl yapabileceğimize bakacağız.

Adım 1 – Yükseltme Menüsünde Modüllerin Kilidini Açın

Ghostrunner’da gelen mermileri saptırmak istiyorsanız, yapmanız gereken ilk şey, gelen mermileri saptırmaya yardımcı olacak yeteneği elde etmektir. Bunu yapmak için, yalnızca siber dünyaya bir geziyi tamamladıktan sonra mümkün olan yükseltme menüsünde modül ekleme yeteneğinin kilidini açmanız gerekir. Neyse ki, bu hemen hemen oyunun ilk bölümlerinde oluyor.

Adım 2 – Ghostrunner’da Mermi Nasıl Donatılır ve Saptırılır

Yükseltme menüsünde modülleri atlama yeteneğinin kilidini açtıktan sonra, Saptırmak pembe kategorisi altındaki modül. Basitçe bu modülü takmak, esasen size gelen mermileri saptırmanıza izin verecektir. Bu belirli modül aynı zamanda, Yansıt. Bunun esas olarak yaptığı şey, yön değiştiren mermileri düşmanınıza geri yansıtmaktır.

Ancak mermileri saptırmak ve düşmana geri yansıtmak için biraz pratik yapmalısınız. Bunu yapmak için, kılıcı doğru zamanda sallamak için hassas bir hedefe sahip olmanız ve ustalaşmanız gerekir. Kılıcı doğru zamanda sallamak, gelen mermiyi mükemmel şekilde saptırır. Ancak bunu düşmana geri yansıtmak istiyorsanız, artı işaretinizi doğrudan bir düşmana hedeflemelisiniz ve sonra mermiyi saptırmalısınız.

Eklenti ipucu olarak, Boost modül, aslında kılıcınızı tam olarak ve doğru zamanda sallamanız gerekliliğini ortadan kaldırır. Buna ek olarak, mermileri Shifter düşmandan saptıramayacağınızı veya yansıtamayacağınızı belirtmekte fayda var. Bununla birlikte, yukarıdaki kılavuzu okumanın size bazı değerli bilgiler ve yardımlar sağlamasını umuyoruz. Bununla ilgili başka sorularınız varsa lütfen aşağıya yorum yaparak bize bildirin.

Ayrıca, sorularınız varsa veya yardım istiyorsanız, iPhone İpuçları ve Püf Noktalarımıza, PC ipuçları ve püf noktalarına ve Android İpuçları ve Püf Noktalarına göz atın. Teşekkür ederim!