Ghostrunner’da Kullanılacak En İyi Yetenekler: Nasıl Açılır

Bu eğitimde, Ghostrunner’da kullanabileceğiniz en iyi yeteneklerden bazılarını ve bunların kilidini açma adımlarını listeleyeceğiz. Cyberpunk tarzı aksiyon video oyununun en son girişi şimdiden beklenenden çok daha fazla vızıltı yarattı. Ve artık oyun Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için nihayet mevcut olduğuna göre, yalnızca aldatmacanın gerçekten haklı olduğu konusunda hemfikir olarak başını sallayabilirdik.

İlgi çekici oyun, zorlu görevler ve üst düzey grafiklerle ilgilenilecek çok şey var. Aynı şekilde, oyun aynı zamanda oldukça etkileyici ve kullanışlı yeteneklere de sahiptir. Sensory Boost’tan Dash’e ve aradaki her şeye kadar, tüm bu Ghostrunner yeteneklerinden ve bunların kilidini açma adımlarından haberdar olmanızı sağlayacağız. Ayrıntılı talimatlar için takip edin.

ghostrunner yeteneklerinin kilidini aç

Ghostrunner’da Kullanılacak En İyi Yetenekler: Nasıl Açılır

Bu yeteneklerin kilidini açacak evrensel bir kural yok. Hepsi biraz farklı bir yaklaşım benimsiyor. Bazıları belirli bir patronu yenmeyi gerektirirken, diğerleri belirli bir görev setini tamamlamanızı gerektirir. Bununla birlikte, işte tüm Ghostrunner yeteneklerinin tam yalanları ve bunların kilidini açma talimatları:

Dash

Hızı artırmak için, sadece Sprint düğmesine basın ve karakter şu anda koştuğunuz yöne doğru fırlayacaktır. Bu şekilde, gelen tehlikeleri de kolayca atlatabilirsiniz.

Duyusal Güçlendirme

Havaya atlayın ve sprint düğmesini basılı tutun, Sensory Boost devreye girecek ve etrafınızdaki her şeyi yavaşlatacaktır. Bu yetenek eğitim sırasında açılır, ancak onu yalnızca belirli bir süre boyunca kullanabilirsiniz. Bu yüzden akıllıca kullanın.

Surge

Düşmanlarınıza uzun menzilli kılıç darbeleri atmanıza izin verir. Gücü çoğunlukla düşmanların pozisyonuna bağlıdır, eğer dikey olarak (bir çizgi halinde) yapılandırılmışlarsa, kılıçtan gelen hasar çok daha fazla olacaktır. Ghostrunner’da bu yeteneğin kilidini açmak söz konusu olduğunda, Hel’i In Her Own Image sırasında yenmeniz gerekecek, bu da bazıları için biraz zorlayıcı olabilir.

dalgalanma kılıç yeteneği

Wallrunning

Bu yetenek, herhangi bir hız sınırlaması olmaksızın duvarların üzerinden geçmenizi sağlar. aynı zamanda büyük boşlukları geçmenize de yardımcı olacaktır. Sadece duvara atlayın ve olabildiğince basit bir şekilde koşmaya başlayın.

Goz kirpmak

Bu yeteneği kullanarak, çok sayıda düşman tarafından gerçekleştirilen saldırıları kolayca engelleyebilirsiniz. Aynı doğrultuda, Blink sizi çeşitli mermilerden kurtarabilir. The Climb sırasında bu yeteneği elde edebilirsiniz.

Fırtına

Bu, Ghostrunners’daki en güçlü saldırı yetenekleri arasındadır. Bunu kullanarak şok dalgalarını doğrudan ellerinizden yayabilirsiniz. Bu dalgalar, düşmanları ayaklarından indirecek kadar güçlüdür. Ancak bu Ghostrunner yeteneğini ancak Road to Amida’ya (Cyber ​​Void) ulaştığınızda açabilirsiniz. Bazı insanlar da bunu The Witcher oyunlarından Aard ile karşılaştırıyor ve yardım edemiyoruz ancak ikisi arasındaki bazı benzerlikleri fark ediyoruz.

Kaymak

Adından da anlaşılacağı gibi, bu, koşunuzun yönünde bir kayma yapmanızı sağlar. Sadece Crouch düğmesine basın ve yetenek çalışmaya başlayacaktır. Ayrıca, yokuştan aşağı inerken avantajları iki katına çıkar, bu yüzden o durumda kullanmayı unutmayın.

Gapjammer

Adlandırma kuralıyla kafanızı karıştırmayın, bir Gapjammer temelde bir çengeldir. Oyun boyunca, çeşitli mavi kancalar göreceksiniz, sadece üzerlerine tıklayın ve karakter, bunlarla boğuşarak harekete geçecektir.

Bu, Ghostrunner’ın yetenekleri ve bunların kilidini açma adımlarıyla ilgili bu kılavuzdan alınmıştır. Aşağıdaki yorumlar bölümünde yukarıda belirtilenlerden en sevdiğiniz yeteneği bize bildirin. Aynı şekilde, işte bazı iPhone İpuçları ve Püf Noktaları, PC ipuçları ve püf noktaları ve ayrıca kontrol etmeniz gereken Android İpuçları ve Püf Noktaları.