Ghostrunner’da FidelityFX nedir? Neden açmalısın?

Bu kılavuzda, Ghostrunner’daki FidelityFX seçeneğini ve onu etkinleştirme ihtiyacını tartışacağız. Bu makaleyi yazarken, bu cyberpunk aksiyon video oyunu Windows, Xbox, Play Station ve Nintendo platformlarına çoktan gelmiş olabilir. Oyun çoğunlukla tek vuruşta öldürme mekanizmasına dayanıyor. Bu, düşmanlarınızı devirmek için tek bir vuruşun yeterli olduğu anlamına gelir. Bu kağıt üzerinde oldukça kolay görünse de, gerçek bundan çok uzak. Tüm oyun, isyanla yutulan gelecekte geçiyor.

Aynı şekilde, oyun ayrıca grafik menüsünde pişirilen çok sayıda başka özelleştirme seçeneği de barındırıyor. Bu ince ayarları genel görselleri iyileştirmek, daha akıcı bir oyun için FPS’yi azaltmak, vb. İçin kullanabilirsiniz. Ancak, bazılarının sorunu burada yatıyor. Mesele şu ki, bu grafiksel ayarların çoğu bu kadar fazla açıklamayla gelmiyor. Ghostrunner’daki FidelityFX de böyle bir seçenektir. Bu kılavuzda, bu seçeneği ve onu açma ihtiyacını daha fazla tartışacağız.

Ghostrunner FidelityFX

Ghostrunner’da FidelityFX nedir?

Tüm dikkatleri üzerine çeken sadece ilgi çekici zorluklar ve sürükleyici oyun değil. FidelityFX seçeneği hakkında da artan görüşmeler var. Bu, minimum performans ek yükü pahasına en iyi görsel kalite deneyimini sağlamayı amaçlayan AMD grafik kartı için açık kaynaklı bir görüntü kalitesi araç takımıdır.

amd fidelityfx

Dolayısıyla, yükseltme teknolojisini kullanarak, görsel cephede fedakarlık yapmanıza gerek kalmadan genel oyunu iyileştirebilirsiniz. Sonuç olarak, genel işleme çözünürlüğünü düşürerek, saniye başına daha fazla kare üretebilir. Tüm bunlar daha sonra genel oyun kalitesine daha fazla keskinlik katacaktı. Bu, Nvidia’nın DLSS’nin sunduğu şeye benzer. Şimdi tüm önemli soru geliyor – Ghostrunner’da FidelityFX’i neden etkinleştirmelisiniz?

Neden Açmalısınız?

Bir oyun bu kadar etkileyici görseller ve grafiklerle övündüğünde, 60FPS’den düşük herhangi bir şey tam anlamıyla adaletli olmayabilir. Bununla birlikte, aynı zamanda, her kullanıcının bu yoğun kaynak başlıklarını destekleyecek uyumlu bir donanımı yoktur. Dolayısıyla, PC’niz oyunu 4K çözünürlükte 60 veya daha yüksek FPS’de çalıştıramıyorsa, üzülmeyin.

grafik ayarları

Ghostrunner’ın FidelityFX seçeneği size yardımcı olacaktır. Özetle, görsel yönlerden ödün vermeden mutlak en iyi oyun deneyimini sunacak. Sonuç olarak, alt uç donanım için kesinlikle bir nimettir. Bu nedenle, altta yatan bir AMD grafik kartına sahip olan tüm bu kurulumlar için onu açmak akıllıca değildir.

Bu, Ghostrunner’ın FidelityFX’i ve bu özelliği etkinleştirmenin nedenleri hakkındaki bu kılavuzdan alınmıştır. Değerli görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde paylaşın. Yuvarlayarak, işte bazı iPhone İpuçları ve Püf Noktaları, PC ipuçları ve püf noktaları ve ayrıca kontrol etmeniz gereken Android İpuçları ve Püf Noktaları.