Ghost of Tsushima Legends: Sunucudan Bağlantının Kesilmesi

Ghost of Tsushima Legends, PlayStation 4 konsolu için yeni başlatılan çevrimiçi çok oyunculu bir video oyunudur. Şimdi, geliştiriciler mevcut oyuncuların ücretsiz indirmeleri için yeni bir DLC yayınladılar. İncelemelere göre, DLC’nin şu an itibariyle diğer DLC’lerden çok daha iyi olduğu görülüyor ve bu da tüm oyuncular ve geliştiriciler için iyi bir işaret. Bununla birlikte, bazı oyuncular Ghost of Tsushima Legends: Sunucudan rastgele ayrılıyor.

Öyleyse, eğer durumdaysanız, siz de onlardan biriyseniz ve sorunu hızlı bir şekilde çözmek istiyorsanız, aşağıdaki sorun giderme kılavuzuna bakın. Etkilenen oyunculardan bazıları, sunucunun bağlantısı kesildi hata mesajının oyuncunun çevrimiçi oyundan bağlantısını kesmediğini bildiriyor. Temel olarak, ekranda bazı durumlarda oyuncuların bağlantısının kesildiğini belirten hata mesajını açar, ancak durum böyle değildir.

Ghost of Tsushima Legends: Sunucudan Bağlantının Kesilmesi

Ghost of Tsushima Legends: Sunucudan Bağlantının Kesilmesi

Başlangıçta, etkilenen oyuncuların çoğu bunun Ghost of Tsushima Legends oyun güncellemesi 8.0 ile gelen bir hata olduğunu düşünüyor. Şimdi, oyunun en son sürümüne zaten güncelleme yapanlar, her 10-15 dakikada bir aynı sunucu hata mesajını almaya başladılar ki bu herkes için gerçekten can sıkıcı.

Şu anda, bu hata için kalıcı bir çözüm bulunmamaktadır. Ancak, geliştiricilerin bu sorunun farkında olmasını ve yakında en son yama güncellemesini kesin olarak yayınlamasını bekleyebiliriz. Bu arada oyunculardan bazıları da Sony’nin bu sorunu kendi başından kabul ettiğini ve çok oyunculu oyunlarda soruna en son PS4 ürün yazılımı güncellemesinin neden olduğu anlaşılıyor.

Yani sadece şu anda bekleyebiliriz. Ek olarak, her açıdan güncel kalmak için internet bağlantısını, oyun güncellemelerini, PS4 ürün yazılımı güncellemelerini vb. Kontrol etmeyi unutmayın. Alternatif olarak, sorunu çözmek için internet bağlantısını değiştirebilir veya PS4 ağ ayarlarında Google DNS adresini ayarlayabilirsiniz.

O zamana kadar daha fazla bilgi için bizi izlemeye devam edin. Ek sorularınız için aşağıya yorum yapabilirsiniz.