Ghost of Tsushima Legends ‘İçerik yok’ Hatası Düzeltildi

Ghost of Tsushima: Legends, PS4 için yakın zamanda piyasaya sürülen bir co-op çok oyunculu oyundur. En iyi yanı, Ghost of Tsushima oyuncularının bu yeni DLC’yi ücretsiz indirip dört güçlü efsaneyle oynamaya başlayabilmeleri. Japon Mitolojisine dayanan bir aksiyon-macera oyunu olduğunu söylemeye gerek yok. Şimdi, Ghost of Tsushima Legends hakkında konuşurken, etkilenen pek çok oyuncu ‘İçerik yok’ Hatası alıyor. Siz de onlardan biriyseniz, sorunu çözmek için bu sorun giderme kılavuzuna bakın.

Bu nedenle, bu özel hata mesajı, oyuncuların boş ekranla birlikte yeni DLC paketine girmesini tam anlamıyla engelliyor. Bu hata mesajı, yeni başlatılan Ghost of Tsushima: Legends DLC paketinin satılık olmadığını gösterir. DLC, PS4’te halihazırda sahip olunan Ghost of Tsushima oyuncularına ücretsiz olarak yayınlanmış olsa da. Hata mesajı diyor “İçerik yok. Henüz satılık olmayabilir veya artık satılık olmayabilir. “ Dolayısıyla, DLC’yi PlayStation Store’dan indirip kurduktan sonra bile, ‘Efsaneler’ seçeneğine tıkladıktan sonra sorun görünmeye başlar.

Ghost of Tsushima Legends 'İçerik yok' Hatası Düzeltildi

Ghost of Tsushima Legends ‘İçerik yok’ Hatası Düzeltildi

Pekala, düzeltme oldukça basit ve açıktır ki, oyuncuların çoğu, temel oyunu satın almak veya yüklemek için daha önce kullandıkları yeni içeriği indirmek için aynı bölgeyi ve hesabı seçmezler. Umarız söylediklerimizi anlayabilirsiniz.

Evet! Ghost of Tsushima: Legends DLC paketini indirmek için, PS4’te Ghost of Tsushima temel oyununu satın almak için daha önce kullandıysanız, aynı bölgeyi ve aynı PSN hesabını seçmeniz gerekecektir.

Örneğin, Ghost of Tsushima oyununu bir Japon PSN hesabı kullanarak satın aldıysanız, herhangi bir hata mesajı veya sorun olmadan uyumlu hale getirmek için aynı bölgeden DLC (Legends) paketlerini indirmeniz gerekir. Temel Ghost of Tsushima oyun sahipleri için DLC paketini indirmek ücretsiz olduğundan, PS Store’dan almak herkes için kolay olacaktır.

Doğru bölgeyi ve mevcut PSN hesabını kullanarak DLC paketini indirip yükledikten sonra oyunu kapatın ve yeniden başlatın. İsterseniz PS4 konsolunuzu tamamen yeniden başlatabilirsiniz. Sonunda, gitmekte fayda var.

İşte bu çocuklar. Bu makaleyi faydalı bulduğunuzu umuyoruz. Daha fazla soru için aşağıdaki yorumda bize bildirin.