Genshin Impact’te Taishan Malikanesi’ne nasıl erişilir

Taishan Mansion, silahları ve karakterleri yükseltmek için kullanabileceğiniz oyundaki belirli öğeleri barındıran Genshin Impact’teki bir Abyssal Domain’dir. Taishan Konağı, ne zaman isterseniz girebileceğiniz bir yer değil. Bu, haritada görünmesi için bile Macera Kademesi 27’ye ulaşmanız gerektiği anlamına gelir.

Haritada göründüğünde, ona erişmeniz gerekir. Bu, oyuncular için işlerin daha zorlu ve zorlaştığı yerdir. Taishan Konağı’nın kapısı su altında bulunur, bu yüzden ona erişmek için esasen su seviyesini düşürmeniz gerekir. Bunu yapmak için, Genshin Impact’teki Taishan Malikanesi’ne nasıl erişileceğine dair kılavuzumuzu okuyun.

Genshin Impact’te Taishan Malikanesi’ne nasıl erişilir

Başlangıç ​​olarak, kapıyı bulduğunuz gölün kuzeydoğusuna gidin ve bir monolit ile karşılaşacaksınız. Başlangıçta, monolit kilitlenecek. Yaklaştıkça, başa çıkmanız gereken bazı düşmanlar bulursunuz. Size gelen tüm düşman dalgalarını ortadan kaldırın ve sonra birdenbire ortaya çıkan bir sandık bulacaksınız. Tüm düşmanlar yere düştüğünde, bu sandığı yağmalayın ve monolit ile etkileşime girebileceksiniz.

Monolit ile etkileşim, su seviyesini biraz düşürecek ve bu da şimdi göldeki merkezi bir platformu ortaya çıkaracaktır. Bu platformda, bazı taş fenerlerle birlikte başka bir monolit bulacaksınız. Şimdi tek yapmanız gereken gölün kenarına gitmek.

Oradan etrafa bir bakın ve parlayan jeo kristaller göreceksiniz. Onları kılıcınızla parçalayın ve içinden çıkan ampulleri toplayın. Ardından bu ampulleri fenere götürün. Üç fenerin hepsini yaktığınızda, görünen başka bir sandık bulacaksınız. Bu olduğunda, aynı platformdaki monolite gidin, onunla etkileşime geçin ve su seviyesi tekrar düşecek ve size Taishan Konağı’na erişim sağlayacak.

Genshin Impact’teki Taishan Malikanesi’ne erişim hakkında bilmeniz gereken her şeyi kapsayan bir sonuca gelirsek. Konağa erişim kazanmak büyük bir mesele değil ve şimdiye kadar su seviyesini çoktan düşürmüş ve Malikanenin girişini bulmuş olabilirsiniz. Bununla birlikte, yukarıdaki kılavuzu okumanın size bazı değerli bilgiler ve yardımlar sağlamasını umuyoruz. Bununla ilgili başka sorularınız varsa lütfen aşağıya yorum yaparak bize bildirin.

Ayrıca, sorularınız varsa veya yardım istiyorsanız, iPhone İpuçları ve Püf Noktalarımıza, PC ipuçları ve püf noktalarına ve Android İpuçları ve Püf Noktalarına göz atın. Teşekkür ederim!