Genshin Impact’te Ses Dili Nasıl Değiştirilir

Genshin Impact, Eylül 2020’de miHoYo tarafından geliştirilen ve yayınlanan yeni başlatılan ücretsiz oynanabilen RPG oyunlarından biridir. Milyonlarca oyuncu, açık dünya fantezi tabanlı aksiyon oyunu nedeniyle çok kısa sürede oyuna giriyor. ve grafikler. PC, PS4, Android, iOS, Nintendo Switch platformlarında kullanılabilir. Oyuncular bu oyunu çok sevseler de aralarında bazı ses dili tercihleri var. Pekala, eğer durumda, Genshin Impact’te ses dilini değiştirmeniz gerektiğini hissediyorsanız, bu kolay kılavuzu kontrol edin.

Oyun birden fazla dil sunuyor ve İngilizce dublaj da yeterince iyi. Bununla birlikte, orijinal oyun içi ses dili, gerçek duyguyu ve inkar edemeyeceğimiz gerçek oyun duygusunu getiriyor. İster İngilizce dilini ister başka bir dili tercih edin, Genshin Impact size oyun içi ses ve metin dilini kolayca değiştirmenizi sağlar. Öyleyse, içine girelim.

Genshin Impact'te Ses Dili Nasıl Değiştirilir

Genshin Impact’te Ses Dili Nasıl Değiştirilir

Genshin Impact, oyun Ayarlar menüsünde Oyun Dili ve Seslendirme Dili gibi iki seçenek sunar. Bu, oyundaki metin dilini ve ayrıca ses veya seslendirme dilini bireysel olarak ayarlayabileceğiniz anlamına gelir.

Örneğin, karakterin Japonca ve metin dilini İngilizce konuştuğunu duymak istiyorsanız, bunu kolayca yapabilirsiniz.

  • Dili değiştirmek için, menü seçeneğini getirmek için PC’deki Esc tuşuna veya cihazınızdaki ilgili tuşa basmanız gerekir.
  • Ayarlar menüsünü açmak için Dişli simgesine tıklayın.
  • Dil bölümüne gidin> Tercihinize göre Oyun Dilini ve Seslendirme Dilini seçin.
  • Sen bittin.

İngilizce seslendirme dili, gerçek oyun içi karakter konuşması açısından o kadar etkili olmasa da, diğer dilleri anlamıyorsanız İngilizceyi ayarlayabilirsiniz. Ancak haberlere göre seslendirme söz konusu olduğunda Japonca, Çince ve Korece bu oyunda çok etkileyici.

İşte bu çocuklar. Artık Genshin Impact oyununda tercih ettiğiniz dili kolayca ayarlayabileceğinizi umuyoruz. Herhangi bir sorunuz için aşağıdaki yorumu sormaktan çekinmeyin.