Genshin Impact’te malzemeler nasıl işlenir?

Açık Dünya RPG Genshin Etkisi, oyuncuların malzemeleri işlemesini gerektirir. Yemek pişirmek için bir görev veya gereklilik olarak ortaya çıkabilir. Genshin Impact’te çeşitli yemekleri pişirmek için birçok öğeye ihtiyaç vardır ve oyunda bulunan her malzemeyi hemen alamazsınız. Bir malzemeyi işlemeniz gerekir, bu da bir malzemeyi diğerine dönüştürmek anlamına gelir.

Bu RPG’de bir yemeğin nasıl hazırlanacağına dair çeşitli talimatlar var, ancak bunlar için gerekli malzemeleri nasıl işleyebileceğiniz ve elde edebileceğinizden bahsedilmiyor. Örneğin, buğdayı una, sütü peynire ve çok daha fazlasını dönüştürebilirsiniz. Öyleyse, bileşenlerin bu dönüşüm sürecine ayrıntılı bir göz atalım. Bu çok basit ve bu kılavuzu izledikten sonra bunu kolayca yapabileceksiniz.

Genshin Impact'te malzemeler nasıl işlenir?

Genshin Impact’te malzemeler nasıl işlenir?

Genshin Impact’teki içerik işleme mekaniği yalnızca birkaç adım gerektirir. Öncelikle bir tencereye girmeniz gerekiyor. Genshin Impact’in açık dünya haritasında birçok pişirme kabı var ve oyunda yeniyseniz ve çok fazla keşfetmediyseniz, başlangıç ​​şehri konumlarındaki pişirme kaplarını arayın. Haritadaki hemen hemen her kasabada pişirme kapları var.

Tencereye eriştiğinizde, üstte birkaç simge ile bir pişirme arayüzü görünecektir. Burada acı biber simgesini seçin. Bundan sonra, ekranda “işlem” kelimesinin yazılı olduğu başka bir arayüz görünecektir. Bu, artık malzemeleri pişirmeye hazır olduğunuz anlamına gelir.

Şimdi işlemek veya dönüştürmek istediğiniz malzemeleri seçin ve ekranınızın sağ alt köşesinde görünen pişir düğmesine tıklayın. Ardından dönüştürmek istediğiniz içerik miktarını veya miktarını seçin. Bundan sonra işlemeye başlayacaktır.

Genshin Impact'te malzemeler nasıl işlenir?

Artık oyundaki farklı bileşenlerin işlem süresi farklı. Bazı bileşenlerin işlemi tamamlaması uzun sürebilir, bazıları ise bir dakika içinde tamamlayacaktır. Belirli bir malzemeye ihtiyacınız varsa ve bu malzemenin yemek pişirmek için yüksek bir zamanı varsa, o zaman beklemeniz gerekecektir. Ancak, işleme özelliğini deniyorsanız ve hangi malzemeyi seçtiğiniz önemli değilse, o zaman buğdayın un haline getirilmesi için gidin. Bu işlem yalnızca bir dakika sürecektir.

Tek seferde işlenmek üzere birden fazla öğe veya malzeme ayarlama seçeneğiniz vardır. Bir seferde yalnızca belirli bir şeyle sınırlı değilsiniz. Bu nedenle, pişirmek için birden fazla öğeniz varsa, hepsini seçin ve ardından hepsini bir arada işlemeyi seçin. Seçilen farklı öğelerin işlenmesi için gereken süreye bağlı olarak, bileşenleri işlemeniz yapılacaktır. Hatta uzaktayken pişirmek için aynı öğenin birkaçını bile ayarlayabilirsiniz. Yani beş un istiyorsanız miktarı beş olarak ayarlayın ve hepsi birlikte yapılacaktır.

Genshin Impact’te malzemelerin işlenmesi çok önemlidir, çünkü bu ürünler gelişmiş yemek tarifleri için gereklidir. Bu gelişmiş tarifler daha sonra iyileşme için ve istatistikler için genel bir destek olarak faydalı olacaktır.

Bu tamamen Genshin Impact’teki bileşenlerin işlenmesiyle ilgili. Bu kılavuz hakkında herhangi bir sorunuz veya sorunuz varsa, aşağıya yorum yapın, size geri döneceğiz. Ayrıca, diğer makalelerimize de göz attığınızdan emin olun. iPhone ipuçları ve püf noktaları, Android ipuçları ve püf noktaları, PC ipuçları ve püf noktalarıve daha yararlı bilgiler için çok daha fazlası.